Oskarżona Wiera Gran

19.99 PLN  zobacz w sklepie »


Piękna, Utalentowana, Obdarzona Charakterystycznym, Głębokim Kontraltem. Jej Piosenki O Najróżniejszych Barwach Miłości Kochali Wszyscy. Wiera Gran Była Najpopularniejszą żydowską Pieśniarką W Końcu Lat 30. W Czasie Wojny Występowała W Lokalach Warszawskiego Getta. Aż Zdarzyło Się Coś, Co Przekreśliło Jej Karierę Na Zawsze - Oskarżenie O Współpracę Z Niemieckim Okupantem. Do Końca życia Próbowała Oczyścić Swoje Imię, Walcząc Z Piętnem Kolaborantki. "Oskarżona: Wiera Gran" To Nie Tylko Biografia. To Próba Rozliczenia Się Z Przeszłością.

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Dean Gran Sport TBZ gitara elektryczna
Dean Gran Sport 6S SB TSB - banjo szeciostrunowe
Dean Gran Sport CBK - gitara elektryczna
Dean Gran Sport TBZ - gitara elektryczna

Powiązane Video

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl