1. Start
  2. Zespoły
  3. sklepy i wydawnictwa muzyczne
  4. Księgarnia muzyczna Alenuty.pl

Kontakt

Księgarnia muzyczna Alenuty.pl

Poznań, os. Zwycięstwa 1F/70


e-mail: [email protected]

Lokalizacja

Wczytuję mapę...
Interwały - gra muzyczna

Gadżety z muzycznym nadrukiem

forum dyskusyjne o muzyce klasycznej Symfonika.pl

Księgarnia muzyczna Alenuty.pl

Księgarnia muzyczna Alenuty.pl to miejsce, w którym znajdziesz nuty z całego świata. Naszą księgarnię współtworzą Klienci, którzy przez swoje muzyczne poszukiwania i fascynacje, z którymi do nas trafiają, pomagają poszerzać asortyment o nowe wydawnictwa. Na naszych półkach znajdziesz nuty na gitarę, nuty na fortepian, nuty na akordeon, skrzypce, wiolonczelę, klarnet czy flet poprzeczny do utworów muzyki klasycznej, rozrywkowej czy filmowej. Nie zapominamy również o muzykach i miłośnikach mniej popularnych instrumentów, dlatego swoją kategorię mają w Alenuty.pl także nuty na kontrabas, obój, róg czy fagot.

Zespół naszej księgarni tworzą nauczyciele, z którymi współpracujemy, aby wciąż poszerzać ofertę edukacyjną i pedagogiczną. Chętnie doradzamy przy wyborze szkół gry na fortepian, skrzypce, gitarę oraz inne instrumenty. Nasze zbiory obejmują nie tylko wydawnictwa polskie. Szczególnym zainteresowaniem i uwagą dażymy wydawnictwa zagraniczne. Sprowadzanie nut z całego świata wpisało się już mocno w działalność naszej księgarni. Sprowadzamy chętnie kupowane opracowania utworów do bajek i filmów, jak również publikacje nutowe trudne do zdobycia. W ten sposób dajemy nauczycielom, rodzicom i dzieciom ciekawy materiał do nauki i ćwiczeń. Pomagamy rozwijać muzyczne pasje.

Chóry i wokaliści mają w naszej księgarni specjalne miejsce - dostarczając publikacje na temat rozwoju i doskonalenia warsztatu technik wokalnych chcemy przyczynić się do rozwoju chóralistyki w Polsce, również tej amatorskiej. Wśród publikacji chóralnych znajdziecie bardzo popularne w Europie i na świecie serie nut na chóry dziecięce i amatoskie chóry mieszane.

Osobną kategorię publikacji stanowią książki i opracowania z szeroko pojętej tematyki edukacja muzyczna. Dbamy o to, aby na naszych półkach były wszystkie podręczniki muzyczne i ćwiczenia dla uczniów szkół muzycznych. Dostarczamy wyposażenie klas takie jak tablice muzyczne czy pomoce metodyczne. Nauczyciele różnych przedmiotów muzycznych oraz wychowania przedszkolnego znajdą w Alenuty.pl konspekty oraz scenariusze zajęć.

Jak przystało na księgarnię muzyczną nie brakuje tu również śpiewników gitarowych, samouczków gry na gitarze, opracowań kolęd, książek o muzyce i bajek muzycznych dla najmłodszych.

Zajrzyj koniecznie na www.alenuty.plZdjęcia

Podobne

Blocik.pl Akcesoria Vandoren Paris

VANDOREN to francuska firma z ogromnym wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 100 lat trzy pokolenia rodziny Van Doren produkują najlepsze akcesoria do...
Katowice

SOLITON Wytwórnia Muzyczna

SOLITON Wytwórnia Muzyczna - jedna z większych Polskich wytwórni muzycznych. W dziedzinie muzyki poważnej zajmuje się wydawniem płyt polskich jak i...
Sopot ul. Mazowiecka 6/1
tel. (58) 550 01 12

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl