Księgarnia muzyczna Alenuty.pl

Księgarnia muzyczna Alenuty.pl to miejsce, w którym znajdziesz nuty z całego świata. Naszą księgarnię współtworzą Klienci, którzy przez swoje muzyczne poszukiwania i fascynacje, z którymi do nas trafiają, pomagają poszerzać asortyment o nowe wydawnictwa. Na naszych półkach znajdziesz nuty na gitarę, nuty na fortepian, nuty na akordeon, skrzypce, wiolonczelę, klarnet czy flet poprzeczny do utworów muzyki klasycznej, rozrywkowej czy filmowej. Nie zapominamy również o muzykach i miłośnikach mniej popularnych instrumentów, dlatego swoją kategorię mają w Alenuty.pl także nuty na kontrabas, obój, róg czy fagot.

Zespół naszej księgarni tworzą nauczyciele, z którymi współpracujemy, aby wciąż poszerzać ofertę edukacyjną i pedagogiczną. Chętnie doradzamy przy wyborze szkół gry na fortepian, skrzypce, gitarę oraz inne instrumenty. Nasze zbiory obejmują nie tylko wydawnictwa polskie. Szczególnym zainteresowaniem i uwagą dażymy wydawnictwa zagraniczne. Sprowadzanie nut z całego świata wpisało się już mocno w działalność naszej księgarni. Sprowadzamy chętnie kupowane opracowania utworów do bajek i filmów, jak również publikacje nutowe trudne do zdobycia. W ten sposób dajemy nauczycielom, rodzicom i dzieciom ciekawy materiał do nauki i ćwiczeń. Pomagamy rozwijać muzyczne pasje.

Chóry i wokaliści mają w naszej księgarni specjalne miejsce - dostarczając publikacje na temat rozwoju i doskonalenia warsztatu technik wokalnych chcemy przyczynić się do rozwoju chóralistyki w Polsce, również tej amatorskiej. Wśród publikacji chóralnych znajdziecie bardzo popularne w Europie i na świecie serie nut na chóry dziecięce i amatoskie chóry mieszane.

Osobną kategorię publikacji stanowią książki i opracowania z szeroko pojętej tematyki edukacja muzyczna. Dbamy o to, aby na naszych półkach były wszystkie podręczniki muzyczne i ćwiczenia dla uczniów szkół muzycznych. Dostarczamy wyposażenie klas takie jak tablice muzyczne czy pomoce metodyczne. Nauczyciele różnych przedmiotów muzycznych oraz wychowania przedszkolnego znajdą w Alenuty.pl konspekty oraz scenariusze zajęć.

Jak przystało na księgarnię muzyczną nie brakuje tu również śpiewników gitarowych, samouczków gry na gitarze, opracowań kolęd, książek o muzyce i bajek muzycznych dla najmłodszych.

Zajrzyj koniecznie na www.alenuty.pl

Powiązane Video Wszystkie video

Manuel de Falla - Danza Ritual del Fuego
Freaky Donau Walzer- The ThreeX
Le Blakk - The Blakk SWAN
Georges Bizet - Carmen (Habanera) Agata Dalli (sopran)

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Larsen struna skrzypcowa E 4/4 (strong)
Flash LED ruchoma gowa WASH Strong 108x3W RGBW ed.II
Gewa 830460 pia muzyczna z pokrowcem
RME HDSPe AES karta muzyczna

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl