1. Start
  2. Zespoły
  3. sprzedaż i naprawa instrumentów
  4. Dobra gitara klasyczna - tylko Lutniczy Outlet

Kontakt

Dobra gitara klasyczna - tylko Lutniczy Outlet

Warszawa

tel:
732299300

e-mail: lutniczy@gmail.com

Lokalizacja

Wczytuję mapę...
Interwały - gra muzyczna

Gadżety z muzycznym nadrukiem

forum dyskusyjne o muzyce klasycznej Symfonika.pl

Dobra gitara klasyczna - tylko Lutniczy Outlet

Profesjonalne, nowe i używane gitary klasyczne, najkorzystniejsze ceny i prezentacje u klienta - nowy standard zakupu gitary w sklepie Lutniczy Outlet.

Zobacz jak działamy na https://lutniczy-outlet.waw.pl

Marzy Ci się solidna gitara klasyczna, która jest sprawdzona, ułożona i posiada niedoścignione brzmienie? Masz dość eskapad po sklepach muzycznych i szukania w ciemno? A może mieszkasz z dala od miasta i masz kawał drogi do sklepów? Czy w czasie zakupu instrumentu chciałbyś porozmawiać z profesjonalistą, który ma rzetelną wiedzę na temat sprzętu, który prezentuje?

Lutniczy Outlet postanowił wyjść naprzeciw tym i podobnym potrzebom. U nas otrzymasz spersonalizowaną ofertę, dopasowaną do Twoich indywidualnych preferencji. Podczas rozmowy telefonicznej lub mailowej, zapytamy Cię o rodzaj preferowanej płyty wierzchniej, menzurę czy stopień zaawansowania. Jeśli aspekty techniczne są Ci jeszcze obce, to doradzimy w jaką gitarę klasyczną najlepiej zainwestować na początku muzycznej drogi. Podpowiemy jaka gitara klasyczna jest najlepsza do nauki w szkole muzycznej, a jaka do akompaniamentu przy piosence lub do własnej twórczości.

Gdy wspólnie ustalimy, co jest dla Ciebie najlepsze i przygotujemy kilka propozycji, przychodzi czas na prezentację gitar. Masz do wyboru dwie możliwości. Pierwsza, to przesłanie zdjęć i profesjonalnie nagranych próbek brzmienia. Natomiast doskonale sprawdza się nasza oferta prezentacji gitar u mobilnego przedstawiciela, który przyjeżdża do klienta. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i dokładnie przetestować kilka instrumentów w zaciszu swojego domu lub biura. Prezentacje są niezobowiązujące i bezpłatne, a mimo to 92% klientów znajduje u nas coś dla siebie. To dlatego, że gitary są doskonale wyselekcjonowane. Zwracamy uwagę na ponadprzeciętne brzmienie. Dodatkowo w przypadku gitar używanych dobieramy tylko te, których stan wizualny nie budzi żadnych zastrzeżeń.

Wszystkie gitary klasyczne, które sprzedajemy, są wyraźnie tańsze - wszystko dzięki unikalnemu podejściu do pozyskiwania instrumentów i wyjątkowej obsłudze klienta. Często sprowadzamy gitary z końcówek serii i poprzednich roczników, które możemy zaoferować  nawet do 50% taniej. Natomiast dzięki mobilnym prezentacjom, oszczędzamy na kosztach utrzymania powierzchni sklepowej. Dzięki temu możemy zaoferować Ci jeszcze większe rabaty, które sprawiają, że mamy wyjątkowo atrakcyjne ceny na każdy model.Zdjęcia

Podobne

Salon i Serwis Instrumentów Piotr Śmietana

Salon i Serwis Instrumentów Dętych został założony w 1995 roku przez Piotra Śmietanę. W początkowym okresie funkcjonowania Serwisu zajmowaliśmy się tylko...
Katowice
tel. 32 781 5000, 32 781 5000

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl