1. Start
  2. Zespoły
  3. zespoły wokalne i chóry
  4. Cantores Sanctae Familiae

Kontakt

Cantores Sanctae Familiae

Tarnów

tel:
692 406 854

e-mail: mlabedz@poczta.zicom.pl

Lokalizacja

Wczytuję mapę...
Interwały - gra muzyczna

Gadżety z muzycznym nadrukiem

forum dyskusyjne o muzyce klasycznej Symfonika.pl

Cantores Sanctae Familiae

 Chór kameralny Cantores Sanctae Familiae, działa przy parafii Świętej Rodziny w Tarnowie. CSF jest zespołem młodych ludzi kultywujących tradycję śpiewu chóralnego. Chór został założony w 2000 r. założycielem i dyrygentem chóru jest organista – kantor par. Św. Rodziny  Mariusz Łabędź
Podstawowym zadaniem chóru jest oprawa Liturgii Świętej jak i promowanie kultury muzycznej. Repertuar Chóru CSF jest wszechstronny, począwszy od znakomitych twórców renesansu po czasy współczesne. Chór wykonuje także kolędy ,pastorałki, pieśni patriotyczne jak i ludowe.Bez wątpienia potwierdzeniem wysokiego kunsztu wykonawczego i kultury muzycznej są konkursy i festiwale w których Chór regularnie bierze udział. CSF jest jednym z laureatów festiwalu kolęd i pastorałek w BĘDZINIE gdzie zajął II miejsce/pierwszego nie przyznano/ festiwal odbył się 09 01 2004 r. Na II Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Pasyjnej w BYDGOSZCZY chór wyśpiewuje drugą nagrodę. Konkurs odbył się 12 03 2005roku ,również II miejsce zdobywa w ŻORACH 01 04 2006 roku ,otrzymuje nagrodę Prezydenta miasta, ponad to otrzymuje wyróżnienie dr Wiesława Delimata Prezesa Związku Chórów Kościelnych „Caecilianum” w Krakowie za „walory artystyczne i kulturę muzycznego przekazu”.
Na II Festiwalu Diecezji tarnowskiej Chor wyśpiewał II miejsce. Prezydent Miasta Tarnowa uhonorował Chór CSF Srebrnym Dukatem tarnowskim.W październiku 2006 r. na Ogólnopolskim festiwalu CAECILIANUM w Warszawie CSF zdobywa I wyróżnienie. 27 09 2008r. na Ogólnopl.Festiwalu SACRA ECCLESIAE CANTIO w Tarnowie chór otrzymał także wyróżnienie. Obecnie chór liczy 9 śpiewaków.
Chór kameralny Cantores Sanctae Familiae, działa przy parafii Świętej Rodziny w Tarnowie. CSF jest zespołem młodych ludzi kultywujących tradycję śpiewu chóralnego. Chór został założony w 2000 r. założycielem i dyrygentem chóru jest organista – kantor par. Św. Rodziny p. Mariusz Łabędź . 
becnie chór liczy 9 śpiewaków.


Zdjęcia

Podobne

Wiesław Pakosz

Poszukuje darmowych nut dla swojego chóru - mam troche swoich ale za perełki zapłacę.
Nowy Sącz

Chór Politechniki Białostockiej

Chór Politechniki Białostockiej powstał w 1977 r. Od 1997 r. działa pod dyrekcją Wioletty Miłkowskiej. W skład Zespołu wchodzą studenci, absolwenci i pracownicy...
Białystok
tel. 795936127, 607334455

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl