Brilliant Classics

Naszą misją jest rozwijanie zamiłowania do klasyki.

Brilliant Classics to najwyższa jakoś nagrań w niezwykle przystępnych cenach.

W ciągu zaledwie dekady, Brilliant Classics Editions stał się znakiem towarowym.

Wśród wydań znajdują się dzieła całej twórczości jednego kompozytora m.in. Beethovena, Mozarta, Bacha i Chopina lub jednego gatunku. Do bardzo popularnych kolekcji należą Brilliant Classics Opera Collection, a wśród nich wykonania takich legend jak Maria Callas, Elisabeth Schwarzkopf, Boris Christoff i Tito Gobbi, Russian Archives w tym takich artystów jak Emil Gilels, Evgeny Kissin, Dawid Ojstrach i Światosław Richter oraz kolekcja Musica Sacra - zbiór najpiękniejszych dzieł sakralnych jakie kiedykolwiek napisano, takich kompozytorów jak Tallis i Rachmaninow.

Jako jedna z przodujących marek wydawnictw muzyki klasycznej, Brilliant Classics oferuje płyty CD i DVD z szerokim repertuarem - od popularnego do bardziej specjalistycznego, jak dzieła muzyki dawnej. Katalog Brilliant Classics zawiera zarówno nowe, licencjonowane jak i historyczne nagrania. Brilliant Classics oferuje nagrania, które zaspokoją wszystkie muzyczne gusta, od chorału gregoriańskiego do muzyki z drugiej połowy XX wieku.

Na przestrzeni lat mieliśmy przyjemność zaostrzać apetyt naszych klientów, a dla tych którzy zostali muzycznymi smakoszami, podjęliśmy wyzwanie zaspokajania ich wyjątkowych potrzeb.W ofercie Brilliant Classics znajduje się obecnie ponad 800 wspaniałych pozycji. W każdym roku wydajemy ok. 100 nowych tytułów.

www.brilliantclassics.pl

Powiązane Video Wszystkie video

Misja - flet, klarnet i skrzypce gabriela
Pink Floyd - Atom heart mother suit cz.1/3
Pink Floyd - Atom heart mother suit cz.2/3
Pink Floyd - Atom heart mother suit cz.3/3

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Warchal Brilliant 910S struny altwkowe
Paiste Alpha Brilliant Swiss Set 14″HH 16″C 18″C 20″R zestaw talerzy perkusyjnych
Crazy John Brilliant Polish krem do polerowania talerzy perkusyjnych
Turkish Apex China 18″ talerz perkusyjny

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl