1. Start
  2. Zespoły
  3. sklepy i wydawnictwa muzyczne
  4. Brilliant Classics

Kontakt

Brilliant Classics
e-mail: t.calka@brilliantclassics.pl

Lokalizacja

Wczytuję mapę...
Interwały - gra muzyczna

Gadżety z muzycznym nadrukiem

forum dyskusyjne o muzyce klasycznej Symfonika.pl

Brilliant Classics

Naszą misją jest rozwijanie zamiłowania do klasyki.

Brilliant Classics to najwyższa jakoś nagrań w niezwykle przystępnych cenach.

W ciągu zaledwie dekady, Brilliant Classics Editions stał się znakiem towarowym.

Wśród wydań znajdują się dzieła całej twórczości jednego kompozytora m.in. Beethovena, Mozarta, Bacha i Chopina lub jednego gatunku. Do bardzo popularnych kolekcji należą Brilliant Classics Opera Collection, a wśród nich wykonania takich legend jak Maria Callas, Elisabeth Schwarzkopf, Boris Christoff i Tito Gobbi, Russian Archives w tym takich artystów jak Emil Gilels, Evgeny Kissin, Dawid Ojstrach i Światosław Richter oraz kolekcja Musica Sacra - zbiór najpiękniejszych dzieł sakralnych jakie kiedykolwiek napisano, takich kompozytorów jak Tallis i Rachmaninow.

Jako jedna z przodujących marek wydawnictw muzyki klasycznej, Brilliant Classics oferuje płyty CD i DVD z szerokim repertuarem - od popularnego do bardziej specjalistycznego, jak dzieła muzyki dawnej. Katalog Brilliant Classics zawiera zarówno nowe, licencjonowane jak i historyczne nagrania. Brilliant Classics oferuje nagrania, które zaspokoją wszystkie muzyczne gusta, od chorału gregoriańskiego do muzyki z drugiej połowy XX wieku.

Na przestrzeni lat mieliśmy przyjemność zaostrzać apetyt naszych klientów, a dla tych którzy zostali muzycznymi smakoszami, podjęliśmy wyzwanie zaspokajania ich wyjątkowych potrzeb.W ofercie Brilliant Classics znajduje się obecnie ponad 800 wspaniałych pozycji. W każdym roku wydajemy ok. 100 nowych tytułów.

www.brilliantclassics.pl

Zdjęcia

Podobne

Blocik.pl Akcesoria Vandoren Paris

VANDOREN to francuska firma z ogromnym wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 100 lat trzy pokolenia rodziny Van Doren produkują najlepsze akcesoria do...
Katowice

SOLITON Wytwórnia Muzyczna

SOLITON Wytwórnia Muzyczna - jedna z większych Polskich wytwórni muzycznych. W dziedzinie muzyki poważnej zajmuje się wydawniem płyt polskich jak i...
Sopot ul. Mazowiecka 6/1
tel. (58) 550 01 12

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl