Zawoja - TOP wydarzenia 05-06 2024

1. Festiwal Kultury Góralskiej "Watra" - odbywający się od 12 do 14 lipca na Rynku w Zawoi. W programie festiwalu znajdują się koncerty tradycyjnych zespołów góralskich, pokazy tańca oraz warsztaty rękodzielnicze.

2. Koncert Chiara Izzi - włoska wokalistka jazzowa wystąpi 20 lipca o godzinie 19:00 w Ośrodku Kultury w Zawoi. Chiara Izzi jest laureatką wielu prestiżowych konkursów muzycznych i zachwyca publiczność swoim niepowtarzalnym głosem.

3. Wystawa malarstwa Jana Kowalskiego - od 25 lipca do 10 sierpnia będzie można podziwiać prace tego uzdolnionego artysty w Galerii Sztuki w Zawoi. Jan Kowalski specjalizuje się w abstrakcyjnym malarstwie olejnym, które porusza emocje i pobudza wyobraźnię.

4. Kino pod Gwiazdami - cykl letnich pokazów filmowych odbywających się na dziedzińcu Zamku w Zawoi. W najbliższych dniach zaplanowane są projekcje takich klasyków jak "Casablanca" czy "Psychoza".

Wybrane wydarzenia gwarantują mieszkańcom Zawoi oraz turystom pełen kulturalny i artystyczny program na nadchodzące tygodnie. Każde z wydarzeń ma swoje unikalne cechy, które przyciągną różnorodną publiczność zainteresowaną muzyką, sztuką oraz rozrywką. Czekamy już z niecierpliwością na ich rozpoczęcie!
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Zawoja - pełna lista wydarzeń

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl