1. Start
  2. Popowo
popowo: Muzyka klasyczna w Twoim mieście

Popowo - wydarzenia muzyczne w mieście - BILETY

szukaj w artykułach:
« poprzednia 1/0 następna »

Popowo - Zobacz także - ARTYKUŁY

ViolLadies - koncert plenerowy - Kulturalne Lato

2017-07-29

W sobotę na scenie na Bulwarze Filadelfiskim wystąpi zespół ViolLadies: skrzypaczka – Marta Bilińska-Pilch oraz altowiolistka – Monika Kamińska. Artystki brały udział w wielu festiwalach, kursach mistrzowskich i konkursach oraz koncertowały w wielu krajach na całym świecie.

czytaj dalej »

Toti Soler – koncert hiszpańskiego gitarzysty z okazji 50 – lecia pracy artystycznej

2018-06-19

Polskie Radio SA i Instytut Cervantesa zapraszają 19 czerwca br. o godz. 19 do Studia Lutosławskiego na koncert hiszpańskiego gitarzysty Totiego Solera. W programie m.in. utwory: Tema, Pasterz, Wieczna Młodość, Bezgwiezdna Noc, Krzyk, Wszystkie Sny Świata, Sardana Flamenca, Winnica Laia.

czytaj dalej »

Jazzpospolita w Studiu Lutosławskiego

2015-04-17

Program 2 Polskiego Radia oraz AdamiakJazz sp. z. o.o. zapraszają 17 kwietnia 2015 r. o godz. 20:30 na koncert zespołu Jazzpospolita. Podczas koncertu usłyszymy nowy materiał muzyczny z ostatniego albumu płytowego pt. „Jazzpo!”.

czytaj dalej »

Gitarzysta drogi zatrzyma się we Wrocławiu

2014-05-07

Eamon McGrath, kanadyjski gitarzysta, kompozytor i autor piosenek jest właśnie w kolejnej trasie koncertowej po Europie. 7 maja artysta pojawi się też w Polsce, by zagrać we wrocławskim klubie Łubu Dubu. Wstęp na koncert nie będzie biletowany.

czytaj dalej »

XXANAXX w Starym Maneżu

2017-09-02

XXANAXX to duet z Warszawy, który tworzą wokalistka Klaudia Szafrańska i producent Michał Wasilewski znany jako Atari WU.

czytaj dalej »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl