1. Start
  2. Konstantynów Łódzki
konstantynow-lodzki: Muzyka klasyczna w Twoim mieście

Konstantynów Łódzki - wydarzenia muzyczne w mieście - BILETY

szukaj w artykułach:

Sklep z facetami (Miejski Ośrodek Kultury) - bilety

2020-12-05

Ceny biletów od: 50 PLN, Artysta: Sklep z facetami, Miasto: Konstantynów Łódzki, Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury, Termin: 2020...

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »

Konstantynów Łódzki - Zobacz także - ARTYKUŁY

ŁÓDZKI WEEKEND Z ŁKA

2016-03-13

Podróżujący, którzy w kasach Teatru okażą bilet ŁKA z trasy Warszawa-Łódź ważny w dany weekend mogą kupić bilet normalny w dowolnej strefie w cenie ulgowego.

czytaj dalej »

IV Łódzki Maraton Bachowski

2018-04-18

Katedra Klawesynu i Muzyki Dawnej zaprasza na czwarty już doroczny Łódzki Maraton Bachowski. Podczas koncertów, które odbędą się w ramach Maratonu, publiczność usłyszy trzy solowe kantaty, kompozycje na klawesyn solo oraz utwory instrumentalne i wokalne z Notatnika Anny Magdaleny Bach.

czytaj dalej »

Fortepiany Wolności 2019 – Foto Festiwal

2019-06-15

Łódzki pianista jazzowy Maciej Tubis zaprezentuje autorskie interpretacje standardów Krzysztofa Komedy. W repertuarze pojawią się oczywiście tak znane kompozycje jak: „Kołysanka Rosemary” czy ballada z filmu „Prawo i pięść”.

czytaj dalej »

II Łódzki Maraton Bachowski / 3 koncerty w Akademii Muzycznej w Łodzi

2016-04-19

To druga edycja cieszącego się dużym zainteresowaniem wśród miłośników muzyki barokowej przedsięwzięcia, zainicjowanego w zeszłym roku przez Katedrę Organów, Klawesynu i Muzyki Dawnej, którego celem jest popularyzacja muzyki Johanna Sebastiana Bacha, uznawanego za jednego z najwybitniejszych kompozy

czytaj dalej »

Święto kameralistów

2019-03-31

Koncertem w wykonaniu wybitnych polskich kameralistów zainaugurowany zostanie w niedzielę 31 marca XX Łódzki Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej im. Kiejstuta Bacewicza.

czytaj dalej »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl