1. Start
  2. Barcelona
barcelona: Muzyka klasyczna w Twoim mieście

Barcelona - wydarzenia muzyczne w mieście - BILETY

szukaj w artykułach:
« poprzednia 1/0 następna »

Barcelona - Zobacz także - ARTYKUŁY

„L’Arrabbiata”

2012-01-18

Giulia y los Tellarini, hiszpański zespół, który zasłynął dzięki piosence „Barcelona”, wykorzystanej w filmie Woody’ego Allena, wydał nową płytę zatytułowaną „L’Arrabbiata”, na której śpiewa o Warszawie.

czytaj dalej »

Giulia y los Tellarini wystąpią we Wrocławiu

2012-01-31

W styczniu ukaże się druga płyta hiszpańskiego zespołu Giulia y los Tellarini, zatytułowana "L'Arrabbiata". Z tej okazji grupa ponownie przyjedzie do Polski i wystąpi 31 stycznia we Wro-cławiu, w Centrum Sztuki IMPART.

czytaj dalej »

MUZYKA EUROPY - Giulia y los Tellarini

2012-01-31

Giulia y los Tellarini są nazywani „odkryciem Woody’ego Allena”, a ich muzyka, podobnie jak filmy tego nowojorskiego mistrza absurdu, stanowi mieszankę stylów, kultur i emocji.

czytaj dalej »

Toti Soler – koncert hiszpańskiego gitarzysty z okazji 50 – lecia pracy artystycznej

2018-06-19

Polskie Radio SA i Instytut Cervantesa zapraszają 19 czerwca br. o godz. 19 do Studia Lutosławskiego na koncert hiszpańskiego gitarzysty Totiego Solera. W programie m.in. utwory: Tema, Pasterz, Wieczna Młodość, Bezgwiezdna Noc, Krzyk, Wszystkie Sny Świata, Sardana Flamenca, Winnica Laia.

czytaj dalej »

Montserrat Caballé

2011-09-02

Jej międzynarodowa kariera zaczęła się w 1965 roku. Poproszono ją, aby w krótkim czasie nauczyła się roli tytułowej do opery Geatano Donizettiego Lukrecja Borgia. Już pierwsza aria Caballé w Carnegie Hall zdumiała nowojorską publiczność.

czytaj dalej »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl