Tomasz Dolski - Love to Music


W czasie kiedy startował nasz portal Tomek Dolski startował w "Must be the music". Występy zainteresowały mnie głównie z powodu połączenia klasyki z nowoczesnymi stylami typu techno, trance, pop. Była Lacrimosa Mozarta i muzyka z "Piratów z Karaibów", a także "Smooth Criminal" Michaela Jacksona w wersji skrzypcowej. Powiem szczerze, że przypadł mi do gustu tylko Mozart. Jacksona słyszałem już aranżacje symfoniczne, które moim zdaniem były dużo lepsze, ze względu na to, że grali to po prostu bardziej doświadczeni muzycy, a muzykę z "Piratów z Karaibów" wystarczająco dobrze gra sam autor Hans Zimmer z orkiestrą i trudno to przebić. Tomek wydawał się bardzo sympatycznym człowiekiem i łatwo zdobywał sympatię publiczności. Obecnie znalazłem to nagranie. Wspólnym elementem z muzyką klasyczną pozostają skrzypce, nie za bardzo rozumiem, co robią te dziewczyny w teledysku, ale dziewczyn w teledysku nigdy za wiele ;) Nagranie mi się podoba, szczególnie, że to kompozycja własna i życzę dalszego rozwoju.

Więcej nagrań video Więcej w tej kategorii

Komentarz


Powiązane Video

Tomasz Dolski - Cztery Pory Roku - Lato cz.3 "Burza "
Katarzyna Borek & Vojto Monteur: Three Pieces in Old Style (Fantasy on Henryk Miko?aj Górecki)
„Pierwsze Kroczki” – Mama Dada
Luciano Pavarotti and friends best
Wszystkie video
CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

Nasz portal staje się co raz częściej zauważany i doceniany. Odczuwamy to już nie tylko dzięki Waszym likeom i komentarzom, ale również dzięki wielu propozycjom współpracy, patronatu nad wydarzeniami i nagraniami, emailami od osób które chciałyby się zaangażować w rozwój serwisu.

Muzycy o płycie BARTÓK-KODÁLY - specjalnie dla CameralMusic.pl

Muzycy o płycie BARTÓK-KODÁLY - specjalnie dla CameralMusic.pl

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z odpowiedziami artystów na pytania przesłane przez nasz portal. Wywiad dotyczy pierwszego polskiego nagrania kompletu 44 duetów na dwoje skrzypiec Béli Bartóka i Serenady na dwoje skrzypiec i altówkę Zoltána Kodálya.

Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko

Tomasz Żółtko tworzy muzykę od roku 1994. W tym czasie koncertował, wydał 13 albumów muzycznych i 5 zbiorów wierszy. Tomasz jest lirycznym poetą, nawołującym do wrażliwości, rozmyślania nad otaczającą rzeczywistością. Ballada Żółtka „Kochaj mnie i dotykaj”, zapewniła mu niezwykłą popularność, utrzym

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl