Magda Szczebiot – Tryptyk „Beksiński bez tytułu” na smyczki i warstwę elektroniczną


Tryptyk „Beksiński bez tytułu” na smyczki i warstwę elektroniczną to połączenie syntetycznych brzmień i klasycznej, smyczkowej orkiestry. Warstwa wizualna powstała dzięki animacji obrazów oraz potraktowaniu efektami wizualnymi fotografii i rzeźb artysty.

Original music | Magda Szczebiot

Mix & Mastering | Piotr Wieczorek

Motion | Michał Jałbrzykowski

Music production | Soundity Music

Szczególne podziękowania dla Pana dr Jarosława Serafina Dyrektora Muzeum Historycznego w Sanoku za wsparcie i pomoc w zdobyciu materiałów potrzebnych do realizacji animacji.

 


Magda Szczebiot – altowiolistka, kompozytorka i aranżerka. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, studentka Konserwatorium Muzycznego w Oviedo (Hiszpania). Dwukrotna laureatka stypendium dla młodych twórców przyznawanego przez Prezydenta Miasta Białegostoku. Założycielka Sensum Quartet. Pomysłodawczyni oraz autorka muzyki na płycie Echo z pieśniami Kresów Wschodnich. Jako altowiolistka koncertowała ze znakomitymi artystami takimi, jak Plácido Domingo, Josh Groban, Avi Avital oraz zespołami Varius Manx i Perfect. Była członkiem orkiestry Teatru Muzycznego w Poznaniu na stanowisku lidera altówek oraz sekcji altówek Opery Wrocławskiej. Obecnie oprócz działalności koncertowej, komponuje i produkuje autorską muzykę, głównie ilustracyjną. W listopadzie planowana jest premiera jej nowego singla pt. Wybrzmiewa, do którego powstał teledysk kręcony na terenie m.in. Narwiańskiego Parku Narodowego. Jej działalność można śledzić na Instagrama jako @magdaviolistka.Więcej nagrań video Więcej w tej kategorii

Powiązane Video

Telemann - Suita a-moll na flet, smyczki i basso continuo
Kompendium - Lilly
A. Vivaldi - Koncert na Skrzypce a-moll RV356
Alec Rowley - koncert D-dur op 49
Wszystkie video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl