Żeby nie było niepoważnie nie zacznę od tego, że Luca jest nieziemsko przystojny (jakby nie wystarczyło to, że na wiolonczeli gra jak poeta i hardrockowiec w jednym). Wiolonczela, która trochę niesłusznie zniewieściała za sprawą pewnej prześlicznej wiolonczelistki ożywa w rękach tego młodego boga. O
Dla tych wszystkich melomanów, dla których historia muzyki rozpoczyna się od Jana Sebastiana Bacha, mamy dwie wiadomości: jedną – bardzo dobrą, drugą – też dobrą, choć może nienajlepszą.
Kontrabas należący do instrumentów smyczkowych jest największym oraz wydającym najniższe dźwięki instrumentem pochodzącym z tej rodziny (większy i o dwie oktawy niżej grający instrument to oktobas, nie jest on jednak popularny i nie używa się go w orkiestrach).
Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl