1. Start
  2. Zespoły
  3. szkoły i uczelnie muzyczne
  4. Studium muzyczne Świat Gitary

Kontakt

Studium muzyczne Świat Gitary

Poznań, os. Zwycięstwa 2i

tel:
501 439 414
www.swiatgitary.com.pl

e-mail: info@swiatgitary.com.pl

Lokalizacja

Wczytuję mapę...
Interwały - gra muzyczna

Gadżety z muzycznym nadrukiem

forum dyskusyjne o muzyce klasycznej Symfonika.pl

Studium muzyczne Świat Gitary

Studium muzyczne Świat gitary to miejsce gdzie pomagamy rozwijać i pielęgnować gitarowe pasje. Uczymy dzieci od 6 roku życia, młodzież i dorosłych. Młodsze dzieci pracują z materiałem zawartym w podręczniku Tatiany Stachak Gitara pierwsza klasa i Gitara ekstra klasa. Każdemu uczniowi proponujemy jednak określony program nauczania dostosowany do jego oczekiwań i umiejętności.
Prowadzimy zajęcia indywidualne, podczas których każdy uczeń może pracować własnym tempem. Nie znaczy to, że w Studium nie pracujemy w zepołach. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych nastoletnich uczniów tworzymy w ramach Studium zespoły złożone przezde wszystkim z gitary elektrycznej, wokalu i gitary basowej lub instrumentu klawiszowego.
Uważamy, że bardzo ważnym elementem nauki i doskonalenia swoich gitarowych umiejętności, a zatem i rozwoju jest występ przed publicznością. Z tego powodu kilka razy do roku spotykamy się na różnych tematycznie koncertach, podczas których większość naszych uczniów prezentuje swoje dokonania muzyczne. Gramy klasykę, rocka, jazz, metal.
W Studium pracują muzycy - pasjonaci, prowadzący jednocześnie swoje własne projekty muzyczne. Nauczyciele to cztery różne osobowości, które wspólnie tworzą niepowtarzalny klimat, są niestereotypowi, spontaniczni, otwarci na dzieciaki i ich potrzeby, przez co dzieci lubią do nas przychodzić, a po wakacjach wracać, aby kontynuować naukę. Każdy z nauczycieli angażuje się w swoją pracę, obserwuje rozwój każdego z uczniów i chętnie współpracuje z rodzicem.
Na przestrzeni kilku lat działaności poza zajęciami nauki gry na gitarze klasycznej, elektrycznej i basowej uczymy także gry na pianinie, keybardzie oraz prowadzimy zajęcia z emisji głosu i śpiewu.

Zapraszamy na naszą stronę: www.swiatgitary.com.pl
Zdjęcia

Podobne

Jerzy Stępkowski

teatr ...działania aktorskie w sztuce wokalnej, reżyseria, pedagogika artystyczna... aktor dramatu
Warszawa/Radom
tel. 665570616

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl