Duo Sérénité

Duo Sérénité

Agnieszka Tyrawska-Kopeć - flet

Elżbieta Pazur - harfaZespół tworzą dwie młode, utalentowane artystki pochodzące z Lublina. Poznały się już w dzieciństwie, uczęszczały do jednej klasy, gdzie zaprzyjaźniły się. Ich wzajemne zrozumienie wynikające z wieloletniej znajomości doskonale słychać we wspólnych wykonaniach, które emanują dużą ekspresją, a zarazem subtelnością i elegancją.

Celem artystek jest otworzenie przed słuchaczem nowej przestrzeni pełnej barw i kolorów, w której delikatne i ciepłe brzmienie harfy przeplata się z krystalicznie czystymi, pełnymi blasku dźwiękami fletu.

Duet posiada bogaty, zróżnicowany stylistycznie repertuar, w skład którego wchodzą kompozycje mistrzów baroku, klasycyzmu, romantyzmu, impresjonizmu, aż po dzieła twórców współczesnych. Poprzez aranżowanie utworów muzyki klasycznej oraz rozrywkowej na ten przepiękny skład, artystki nadają kompozycjom nowy wymiar, unikalne brzmienie oraz niezwykle ciekawą kolorystykę.

Oprócz występów w salach koncertowych zespół oferuje profesjonalną oprawę muzyczną imprez okolicznościowych, takich jak spotkania biznesowe, konferencje, bankiety, wernisaże oraz śluby. Duet prowadzi także edukacyjne audycje muzyczne dla dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych.Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej duetu duoserenite.eu

Fragmenty pierwszej płyty Duo Sérénité:
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=dIk7B6qJNe8]

Powiązane Video Wszystkie video

Joseph-Nicolas-Pancrace Royer - Vertigo
Felix Mendelssohn - Psalm 42
II Festiwal Muzyki Crossover w Bielsku-Białej
Blues M. Drożdżowskiego – Duo Melodico

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Kenny G - A study of his compositions and playing style (+ CD)
Gibson GSBL20 Lighting Bolt Style 2″ Red, pasek gitarowy
Gibraltar SC-670TB gniazdo do tomu, pojedyncze, 7/8″ Pearl Style
Audio Technica ATH SJ33 BK słuchawki nauszne, DJ style (czarne)

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl