Adam Hall Accessories 0152 66 - Czarny molton sceniczny B1 z obszywanymi oczkami 6 x 6 m

Konstrukcje sceniczne / Molton, siatki, horyzonty

1781 PLN

zobacz w sklepie Muzyczny.pl »

Molton sceniczny czarny z oczkami czernionymi 6 x 6 m Nieprzezroczysty, czarny molton sceniczny w wykoczeniu impregnowanym trudnopalnym (B1 wg DIN 4102) i jakoci 300 g jako zasona, to lub do (...)

Zapytaj o produkt:
Filip Koperski, tel. 717974606,
email: [email protected]

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Adam Hall Accessories MIDI CLIP WHI M50 AH - Biaa klamra (maks. obcienie 100 kg) do mocowania tkanin molton, oson itp. opakowanie 50 szt.
Adam Hall Accessories MIDI CLIP BLK M50 AH - Czarna klamra (maks. obcienie 100 kg) do mocowania tkanin molton, oson itp. opakowanie 50 szt.
Adam Hall Accessories 0153 X 6004 - 60 m Okadzina peronowa Molton B1 z tam na rzepy o wysokoci 40 cm
Adam Hall Accessories 0152 x 66 WH - Biay molton sceniczny B1 z obszywanymi oczkami 6 x 6 m

Powiązane Video

Ivo Pogorelić

Ivo Pogorelić

Ta jakże barwna i oryginalna postać sceny muzycznej w pewnym sensie uważana może być za prawdziwego ekscentryka. Jego interpretacje w porównaniu do innych pianistów są wyjątkowe, a wizerunek sceniczny artysty sprawia, że niełatwo o nim zapomnieć.

Montserrat Caballé

Montserrat Caballé

Jej międzynarodowa kariera zaczęła się w 1965 roku. Poproszono ją, aby w krótkim czasie nauczyła się roli tytułowej do opery Geatano Donizettiego Lukrecja Borgia. Już pierwsza aria Caballé w Carnegie Hall zdumiała nowojorską publiczność.

Katarzyna Duda - skrzypce

Katarzyna Duda - skrzypce

Jest jedną z najwybitniejszych osobowości artystycznych ostatnich lat w Polsce. Wystąpiła z recitalami i koncertami w tak prestiżowych salach jak Lincoln Center i Carnegie Hall w Nowym Jorku, Concertgebouw w Amsterdamie, w Filharmonii Narodowej w Warszawie, w Sali Rossiniego w Padwie, Kawai Omotesan

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl