Adam Hall Accessories 0151 X 34 WH - Molton dekoracyjny B1 z oksydowanymi oczkami, obrbiony, 3 x 4 m, biay

Konstrukcje sceniczne / Molton, siatki, horyzonty

267 PLN

zobacz w sklepie Muzyczny.pl »

WYPRODUKOWANO W NIEMCZECH! Molton dekoracyjny, impregnowany preparatem trudnopalnym, o gramaturze 160 g/m2, do stosowania jako zasona, to lub do dekoracji. Materia zosta z jednej strony wyposaony w oczka umieszczone w odstpach (...)

Zapytaj o produkt:
Filip Koperski, tel. 717974606,
email: [email protected]

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Adam Hall Accessories MIDI CLIP WHI M50 AH - Biaa klamra (maks. obcienie 100 kg) do mocowania tkanin molton, oson itp. opakowanie 50 szt.
Adam Hall Accessories MIDI CLIP BLK M50 AH - Czarna klamra (maks. obcienie 100 kg) do mocowania tkanin molton, oson itp. opakowanie 50 szt.
Adam Hall Accessories 0153 X 6004 - 60 m Okadzina peronowa Molton B1 z tam na rzepy o wysokoci 40 cm
Adam Hall Accessories 0152 x 66 WH - Biay molton sceniczny B1 z obszywanymi oczkami 6 x 6 m

Powiązane Video

Montserrat Caballé

Montserrat Caballé

Jej międzynarodowa kariera zaczęła się w 1965 roku. Poproszono ją, aby w krótkim czasie nauczyła się roli tytułowej do opery Geatano Donizettiego Lukrecja Borgia. Już pierwsza aria Caballé w Carnegie Hall zdumiała nowojorską publiczność.

Katarzyna Duda - skrzypce

Katarzyna Duda - skrzypce

Jest jedną z najwybitniejszych osobowości artystycznych ostatnich lat w Polsce. Wystąpiła z recitalami i koncertami w tak prestiżowych salach jak Lincoln Center i Carnegie Hall w Nowym Jorku, Concertgebouw w Amsterdamie, w Filharmonii Narodowej w Warszawie, w Sali Rossiniego w Padwie, Kawai Omotesan

Tytus Wojnowicz - obój

Tytus Wojnowicz - obój

Studiował m.in. w Akademii Muzycznej w Warszawie oraz we Freiburgu w Niemczech. Od 1989 r. gra z Warszawskim Kwintetem Dętym, z którym nagrał 2 płyty i koncertował w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, na Tajwanie i w USA (m.in. w Carnegie Hall).

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl