1. Start
  2. Płyty
  3. Vivaldi: The 4 Seasons - Cztery Pory Roku (Transkrypcja Na Flet)
Płyta muzyka gt;Klasyczna : Vivaldi: The 4 Seasons - Cztery Pory Roku (Transkrypcja Na Flet)
Interwały - gra muzyczna

Gadżety z muzycznym nadrukiem

forum dyskusyjne o muzyce klasycznej Symfonika.pl

Vivaldi: The 4 Seasons - Cztery Pory Roku (Transkrypcja Na Flet)

szukaj w płytach:

Cztery Pory Roku To Utwór Znany Wszystkim, Nawet Tym Nie Zainteresowanym Muzyką Klasyczną. Czym Można Jeszcze Zaskoczyć Słuchacza Kompozycji, Która Doczekała Się Setek Realizacji I Nagrań?
Poznańska Orkiestra Barokowa Arte Dei Suonatori Wciąż Poszukuje. Zespół Muzyków Grających Na Instrumentach Dawnych Zaraża Swoją Pasją I Miłością Do Muzyki Nie Tylko Melomanów - Dlatego Na Ich Koncerty I Organizowane Przez Nich Festiwale ściągają Coraz Liczniejsze Tłumy.
Arte Dei Suonatori To Bezsprzecznie Najlepsza Orkiestra Barokowa W Polsce. Od Lat Można Ją Usłyszeć Na żywo Na Festiwalu Haendlowskim W Toruniu, Festiwalu Trzech Baroków We Wrocławiu, Festiwalu Muzyka W Raju W Paradyżu I Festiwalu Barokowych Smyczków I Strun W Poznaniu. Na Swoje Koncerty Stale Zapraszają Wciąż Nowych Muzyków - Dyrygentów I Solistów - Cenionych Na Całym świecie Interpretatorów Muzyki Barokowej. Owocem Tych Kontaktów Są Cztery Płyty Nagrane Dla Renomowanych Niezależnych Europejskich Wydawnictw - Pierwsze Trzy Doczekały Się Już Znakomitych Recenzji I Szeregu Nagród Przyznanych Przez Czasopisma Muzyczne.
Szwedzki Flecista, Dan Laurin, Występował W USA, Japonii I Australii Oraz Najważniejszych Europejskich Centrach Muzycznych. Ma Pozycję Jednego Z Najlepszych I Najciekawszych Flecistów Na świecie. Jest Laureatem Licznych Nagród, Między Innymi Grammy I Nagrody Stowarzyszenia Kompozytorów Szwedzkich Za Najlepszą Interpretację Szwedzkiej Muzyki Współczesnej. Dan Laurin To Nie Tylko Wspaniały Muzyk, Ale Także Wykładowca I Nauczyciel - Jest Profesorem Fletu Prostego W Królewskim Konserwatorium Muzycznym W Sztokholmie I Członkiem Szwedzkiej Królewskiej Akademii Muzyki.
Antonio Vivaldi To Jeden Z Najpopularniejszych Kompozytorów Epoki Baroku, A Jego Najbardziej Znanym Dziełem Są Koncerty Skrzypcowe Znane Jako Cztery Pory Roku Pochodzące Z Cyklu 12 Koncertów Il Cimento Dell'armoni E Dell'invenzione.
Vivaldi Komponował Nie Tylko Na Skrzypce, Ale Również Na Inne Instrumenty, W Tym Na Flet Prosty. Skłaniało To Wielu ówczesnych Flecistów-wirtuozów Do Przerabiania Jego Najbardziej Znanych Kompozycji Na Ten Właśnie Instrument. Dan Laurin Od Wielu Lat Nosił Się Z Zamiarem Nagrania Swojej Wersji Czterech Pór Roku, Ale Dopiero Spotkanie Z Orkiestrą Arte Dei Suonatori I Sukces Ich Poprzedniej Wspólnego Nagrania Dla Firmy BIS (dzieła Telemanna, Wydane Ponownie W Serii Gazety Wyborczej "Wielcy Kompozytorzy") Uczynił Ten Plan Realnym.
Nagranie Zrealizowano W Formacie Super-Audio (SACD) W Wersji Hybrydowej, Umożliwiającej Odtwarzanie Płyty Również Na Zwykłych Odtwarzaczach Kompaktowych. Jakość Tej Realizacji Zadowoli Najbardziej Wymagających Audiofili. zobacz płytę w gigant.pl 44.99 PLN »

Podobne MP3

Podobne książki

Piosenki Na Cztery Pory Roku + Cd

9.49 PLN


Nowoczesny śpiewnik Opracowany Z Dziećmi I Dla Dzieci. - Atrakcyjna Tematyka: Piosenki Na Ważne Okazje I Cztery Pory Roku. - Profesjonalne I Ciekawe Aranżacje Odpowiednie Dla Dzieci. - Czytelne Zapisy Nutowe Do Pierwszych Prób Gry Na...

szczegóły »

Max Steiner Wielcy Kompozytorzy Filmowi + Cd

18.99 PLN


20 Albumów Dedykowanych Polskim I Zagranicznym Twórcom Muzyki Filmowej I Ich Dziełu - To Nowa Kolekcja Muzyczna Agory Pt. Wielcy Kompozytorzy Filmowi. Nowa Kolekcja, Wydawana W Ramach Biblioteki Gazety Wyborczej, Prezentuje Najważniejsze...

szczegóły »

Krzesimir Dębski Wielcy Kompozytorzy Filmowi + Cd

20.99 PLN


20 Albumów Dedykowanych Polskim I Zagranicznym Twórcom Muzyki Filmowej I Ich Dziełu - To Nowa Kolekcja Muzyczna Agory Pt. "Wielcy Kompozytorzy Filmowi". Nowa Kolekcja, Wydawana W Ramach Biblioteki Gazety Wyborczej, Prezentuje Najważniejsze...

szczegóły »

Tylko We Lwowie. Dzieje Życia I Działalności Mieczysława I Adama Sołtysów

24.99 PLN


Opowieść O życiu I Działalności Dziadka I Ojca Autorki - Mieczysława I Adama Sołtysów - Kompozytorów, Dyrygentów I Pedagogów Lwowskich. Obaj Byli Kolejno Dyrektorami Konserwatorium Galicyjskiego Towarzystwa Muzycznego. Obaj Dyrygowali Orkiestrą...

szczegóły »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl