Nuty PDF do pobraniaKsięgarnia muzyczna Wyszukiwarka PDF

Nuty PDF: Nardini.Nardini - Kwartet 1. Skrzypce I

Aby pobrać nuty: Nardini.Nardini - Kwartet 1. Skrzypce I (Nardini.Nardini - Quartetto 1. Violin I) kliknij w przycisk znajdujący się poniżej:

POBIERZ NUTY

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Boston OVC73NBNB futerał deluxe na skrzypce
Hoefner H11 skrzypce 4/4 w zestawie ″Presto″
Strunal 16W skrzypce 4/4
Hoefner H5D 4/4-0 skrzypce 4/4 (komplet)

Kwartet smyczkowy Merlo

Powstał w 2003 r. z inicjatywy instrumentalistek, na co dzień współpracujących z Nową Orkiestrą Kameralną i Warsaw Cameratą. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Emilia Walasek-Gorczyca - I skrzypce, Monika Kos-Nowicka - II skrzypce, Ewa Rybarczyk – altówka

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl