Nuty PDF do pobraniaKsięgarnia muzyczna Wyszukiwarka PDF

Nuty PDF: Holbrooke, Joseph. Holbrooke, Joseph, 1878-1958 - Song i dances na Instrumenty smyczkowe Kwartet - Wiolonczela

Aby pobrać nuty: Holbrooke, Joseph. Holbrooke, Joseph, 1878-1958 - Song i dances na Instrumenty smyczkowe Kwartet - Wiolonczela (Holbrooke, Joseph. Holbrooke, Joseph, 1878-1958 - Song and dances for string quartet - cello) kliknij w przycisk znajdujący się poniżej:

POBIERZ NUTY

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - 50 fabulous songs (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Evans Bill - Jazz piano
Epiphone Explorer Gothic 1958 gitara elektryczna
PWM Jackson Michael - 1958-2009 (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Franz Joseph Haydn

Franz Joseph Haydn

Obok Beethovena i Mozarta wielki przedstawiciel klasycyzmu wiedeńskiego. Uważany za ojca symfonii, sonaty i kwartetu smyczkowego i chociaż nie był ich twórcą przyczynił się do rozkwiu tych form muzycznych, które niemalże nienaruszone przetrwały do początku XX wieku.

Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl