Nuty PDF do pobraniaKsięgarnia muzyczna Wyszukiwarka PDF

Nuty PDF: Giuliani Mauro. Giuliani - Koncert nr2 w A na Gitara i Instrumenty smyczkowe Orkiestra, Op.36 (Altówka i Wiolonczela)

Aby pobrać nuty: Giuliani Mauro. Giuliani - Koncert nr2 w A na Gitara i Instrumenty smyczkowe Orkiestra, Op.36 (Altówka i Wiolonczela) (Giuliani Mauro. Giuliani - Concerto No.2 in A for Guitar & String Orchestra, Op.36 (viola & cello)) kliknij w przycisk znajdujący się poniżej:

POBIERZ NUTY

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Alto TMX 80 DFX Empire powermikser 2x350W/4Ohm z procesorem efektw
Roland Cloud SRX Strings syntezator programowy
GEWA (PS220115) Gig-Bag gitarowy Seria Turtle 103 Koncert 3/4
Ewpol pokrowiec na kolumn Alto SXM 112
GITARA

GITARA

Gitara to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony instrument na świecie. Należy do rodziny instrumentów strunowych, a jej korzenie nie są dokładnie znane. Istnieje teoria, iż przodkiem gitary jest...

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl