Nuty: Nuty

Zygmunt Krauze: Trio stroikowe na obój klarnet i fagot

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Trio stroikowe na obój, klarnet i fagot' Zygmunta Krauze to 7 minutowy utwór składający się z czterech krótkich części. Głównym elementem utworu jest zmienne metrum, co nadaje mu energiczny charakter, a ograniczony materiał dźwiękowy powoduje, że jest łatwy w odbiorze i jednocześnie efektowny. Tytuł: Trio stroikowe na obój, klarnet i fagotAutor: Zygmunt KrauzeStopień trudności: dla początkującychInstrument: obój, klarnet, fagotNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Play-along jazz with a jazz trio na klarnet (+ CD)
K&M Statyw Klarnet basowy/ fagot 150/1
Digitech Trio+ Band Creator efekt gitarowy
K&M 15010-011-55 statyw na klarnet basowy/ fagot 150/1
TRIO STROIKOWE REED CONNECTION

TRIO STROIKOWE REED CONNECTION

Trio d'anches REED CONNECTION to wspólna inicjatywa solistów Filharmonii Zielonogorskiej im. Tadeusza Bairda. Główną ideą powstania zespołu jest chęć wspólnego muzykowania oraz promocja muzyki polskiej i światowej.

fagot

fagot

Fagot składa się z dwóch drewnianych rur różnej długości połączonych ze sobą w dolnej części instrumentu (tzw. stopie) oraz ustnika w formie podwójnego stroika nakładanego na wygiętą rurkę (często srebrną lub złotą) w kształcie litery "S" nazywaną "Esem". Fagot posiada wyraziste sil

Obój

Obój

Obój to instrument dęty drewniany z podwójnym stroikiem w kształcie lekko stożkowatej piszczałki o skali b-f2. Barwa dźwięku oboju jest bardzo miękka, lekko nosowa przypominająca nieco brzmienie instrumentów ludowych.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl