Nuty: Nuty

Zygmunt Krauze, Michał Mendyk: Wywiad o niczym

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zygmunt Krauze (polski kompozytor, pianista i pedagog) otwarcie odpowiada na pytania o przekonania, prywatne życie i twórczość. Niezwykle ciekawie opowiada o swoich paryskim życiu, byciu artystą w czasach PRL-u. Dyskutuje z Michałem Mendykiem o dziedzictwie Johna Cage'a, znaczeniu muzyki tradycyjnej dla muzyki poważnej, eksperymentach Warsztatu Muzycznego i twórczości Władysława Strzemińskiego. Poczucie humoru, ciekawość i otwartość na eksperyment, charakterystyczne dla twórczości autora III Koncertu fortepianowego Okruchy pamięci, ujawniają się i tutaj, w osobie artysty o światowej renomie, także dzięki bezpośredniości rozmówcy. Tytuł: Wywiad o niczymAutor: Zygmunt Krauze, Michał MendykWydawnictwo: PWMFormat: 152 str., miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788322451434 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Osiecka Agnieszka - Wielki piewnik, tom VII ″Krakowskie anioy″
NUX B 3 system bezprzewodowy
Epiphone G 400 PRO CH gitara elektryczna
LTD Phoenix 200 gitara elektryczna
Muzycy o płycie BARTÓK-KODÁLY - specjalnie dla CameralMusic.pl

Muzycy o płycie BARTÓK-KODÁLY - specjalnie dla CameralMusic.pl

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z odpowiedziami artystów na pytania przesłane przez nasz portal. Wywiad dotyczy pierwszego polskiego nagrania kompletu 44 duetów na dwoje skrzypiec Béli Bartóka i Serenady na dwoje skrzypiec i altówkę Zoltána Kodálya.

Michał Mogiła

Michał Mogiła

Absolwent Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach w klasie oboju prof.Tomasza Miczki oraz Hochschue fur Kunste oraz w klasie prof. Christiana Hommela.

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl