Nuty: Nuty

Życie - Twórczość - Konteksty. Eseje o Stanisławie Moniuszce

45 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Prezentowana monografia Stanisława Moniuszko zawiera artykuły i eseje uznanych muzykologów, historyków, kulturoznawców i filologów. Wzbogaca ona dotychczasowy wizerunek kompozytora o elementy do tej pory niepodejmowane oraz dokonuje analizy muzyki kompozytora, jej odbiór i funkcje we współczesnej kulturze. Tytuł: Życie - Twórczość - Konteksty. Eseje o Stanisławie MoniuszceAutor: praca zbiorowaStopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna:Wydawnictwo: Narodowe Centrum KulturyFormat: 418 str., 180x255 mm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788379823772 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Siergiej Prokofiew

Siergiej Prokofiew

Ten kompozytor i pianista sowiecki urodzony w Sonowce w 1891 roku jest jednym z najlepszych przykładów sowieckiej szkoły kompozycji. Jego twórczość wpłynęła na późniejszych artystów z jego stron takich jak Aram Chaczaturian czy Dymitr Kabalewski.

Antônio Carlos Gomes

Antônio Carlos Gomes

Jeden z najważniejszych muzyków brazylijskich i pierwszy kompozytor Nowego Świata, którego twórczość została zaakceptowana na Starym Kontynencie. Carlos Gomes urodził się w miasteczku Campinas w 1836 roku, a swoją edukację muzyczną rozpoczął bardzo wcześnie...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl