Nuty: nuty na keyboard

Złote przeboje lata 70-te cz. 2 - nuty na keyboard

26 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Złotej przebije lata 70-te część 2 zawiera kolekcję największych polskich przebojów z lat 70-tych XX wieku. Wszystkie piosenki w opracowaniu nutowym na keybord, z pełnym tekstem oraz akordami z diagramami klawiszowymi i gitarowymi.Spis utworów: BIAŁY LATAWIEC - WaweleBO Z DZIEWCZYNAMI - Jerzy PołomskiBYŁA TO GŁUPIA MIŁOŚĆ - Czerwone GitaryJULIA I JA - Zdzisława SośnickaMÓWIŁY MU, ŻE ŁOTR - Maryla RodowiczNA POZÓR - Bogusław MecPAROSTATEK - Krzysztof KrawczykOCALIĆ OD ZAPOMNIENIA - Marek GrechutaWYMYŚLIŁAM CIĘ - Irena JarockaTANGO ZALOTNE - PRZELEĆ MNIE - AlibabkiWINDĄ DO NIEBA - 2 Plus 1WSZYSTKO KWITNIE WKOŁO - SkaldowieZACZNIJ OD BACHA - Zbigniew WodeckiZA KAŻDY UŚMIECH TWÓJ - Anna Jantar Tytuł: Złote przeboje lata 70-te cz. 2Autor: Włodzimierz SzpotańskiStopień trudności:  dla początkującychInstrument:  keyboard, gitara Notacja muzyczna:  zapis nutowy, akordy z diagramami klawiszowymi i gitarowymiWydawnictwo: Studio BisFormat: 40 str., A4, miękka oprawa Język wydania: polskiISBN: 9788363204204 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wenclewski Jacek ″Przeboje muzyki klasycznej″ samouczek na gitar
J. Gsior - Przeboje wiata w atwym opracowaniu na fortepian - AMERYKA
AN Jakub Jasic Chwila z muzyk Tom 1 nuty na keyboard, ukulele, gitar
AN Jakub Jasic Chwila z muzyk Tom 2 nuty na keyboard, ukulele, gitar
La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

Festiwale muzyczne przeżywają złoty okres. Jest ich z roku na rok coraz więcej i przyciągają zarówno tłumy melomanów, wiernych fanów podążających za swoimi idolami, jak i ludzi pragnących po prostu spędzić ciekawie parę dni z przyjaciółmi. Heineken Open’er dwa lata z rzędu zdobywał tytuł najlepszego

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl