Nuty: Nuty

Złote lata jazzu (+ 2 płyty CD)

79 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Album przedstawiający historię i genezę jazzu, przedstawiając muzykę pierwszych czterdziestu lat XX wieku. Do albumu są dołączone dwie płyty CD, na których znajduje się 41 standardów w oryginalnych wykonaniach, w większości "na żywo" czy koncertowych. Album opatrzył wstępem Marek Niedźwiecki z radiowej "Trójki". Tytuł: Złote lata jazzu Autor: Praca zbiorowa Wydawnictwo: Bernardinum Format: 112 str, twarda oprawa, 2 płyty CD Język wydania: polski ISBN: 9788378236429 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Garnitur skrzypcowy 4-cześciowy 4/4 a la Hill heban, złoty prożek, złote wiązania
AN Garnitur skrzypcowy 4-cześciowy 4/4 a la Hill heban, złoty prożek, złote wiązania
Numark PT-01 USB przenośny gramofon
Reloop CD Wallet 96 digital camo
La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

Festiwale muzyczne przeżywają złoty okres. Jest ich z roku na rok coraz więcej i przyciągają zarówno tłumy melomanów, wiernych fanów podążających za swoimi idolami, jak i ludzi pragnących po prostu spędzić ciekawie parę dni z przyjaciółmi. Heineken Open’er dwa lata z rzędu zdobywał tytuł najlepszego

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

Wojciech Konikiewicz

Wojciech Konikiewicz

To artysta określany przez Johna Fordhama z "The Guardian" jako "the excellent Konikiewicz" zaś przez Bogdana Chmurę z Jazz Forum jako ,,...jeden z najciekawszych, najbardziej otwartych i kreatywnych muzyków polskiego jazzu ".

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl