Nuty: nuty na pianino filmowa


John Nicholas, Hans Zimmer: Gladiator - wybór tematów z filmu Gladiator na fortepian

109 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wspaniała kolekcja utworów z filmu "Gladiator" skomponowanych przez Hansa Zimmera i Lisę Gerrard, zaaranżowanych na fortepian solo przez Johna Nicholasa.Dodatkowym atutem albumu jest wywiad z Hansem Zimmerem oraz kolorowe zdjęcia z filmu.Spis utworów: Am I Not Merciful?         Barbarian Horde     Earth         Honor Him     Now We Are Free         Slaves To Rome     The Battle         The Might Of Rome   Tytuł: Gladiator Autor: (aranżacja) John Nicholas, Hans Zimmer Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian, Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Cherry Lane Music CompanyFormat: 36 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781575604145 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Czerny Carl - Etiudy na fortepian op. 409, wybór
PWM Williams John - Star Wars VII Przebudzenie Mocy (na fortepian)
Meinl COUSTO-2 Hans Cousto The Cosmic Octave ksika
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.2
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

ŚREDNIOWIECZE

ŚREDNIOWIECZE

Muzyka średniowieczna to jeden z najbardziej pasjonujących tematów kultury tej epoki. Jest ona w pewien sposób owiana tajemnicą, gdyż podczas gdy inne dzieła sztuki przetrwały setki lat, tak muzyka...

46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans

46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans

2–18 września 2011, Wrocław, Dolny Śląsk. Program 46. edycji Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans, która zaplanowana jest na trzy weekendy września 2011, zbudowana jest wokół trzech różnych tematów.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl