Nuty: nauka gry na gitarze

Ziemowit Pawlisz: Rozgryzamy gitarę - beznutowa szkółka gry na gitarze

12 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Podręcznik do beznutowej nauki akordowej na gitarze. Skierowany jest do osób, które rozpoczynają naukę gry akordowej na gitarze oraz do tych, którzy posiadają już wiedzę muzyczną. Książeczka składa się z 10 rozdziałów i dodatku z piosenkami.Spis treści:1. Lekcja I - Wiadomości wstępne o gitarze. Tworzenie akordów na gitarze. Akordy a-moll i E-dur2. Lekcja II - Akordy e-moll, A-dur, D-moll i D-dur. Rytm marsza3. Lekcja III - Akordy G-dur i C-dur. Rytm walca.4. Lekcja IV - Akodry septymowe C7, D7, E7, G7, A7 i H7.5. Lekcja V - Ćwiczenia palcowe. Drugi rodzaj uderzeń rytmu walca.i inne Tytuł: Rozgryzamy gitarę - szkoła gry na gitarzeAutor: Ziemowit PawliszStopień trudności: dla początkujących Instrument: gitaraNotacja muzyczna: akordy, diagramy akordówWydawnictwo: BesederFormat: 52 str, A5, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788390400525 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Druszkiewiczowa Krystyna - Podrcznik pocztkowego nauczania gry na fortepianie. Metoda beznutowa
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
Rockbag PL pokrowiec na gitarę basową
Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl