Nuty: Nuty

Zgodnym chórem z. 2 Wybór utworów Stanisława Moniuszki w opracowaniu na chór dziecięcy lub żeński i orkiestrę smyczkową - Stanisław Moniuszko - partyt

89 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera wybór utworów Stanisława Moniuszki w opracowaniu na chór dziecięcy lub żeński i orkiestrę smyczkową. Partytura studyjna, nuty dla średnio-zaawansowanych. Spis utworów:Hej! zagrajcie siarczyścieJak lilijaOjcze z niebiosSpod igiełek kwiaty rosnąSzumią jodły na gór szczycieTen zegar stary Tytuł: Zgodnym chórem z. 2 Autor: Stanisław Moniuszko Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: chór dziecięcy lub żeński, orkiestra smyczkowaNotacja muzyczna: zapis nutowy, partytura studyjnaWydawnictwo: PWMFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790274026370 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Paderewski Ignacy Jan - Najpiękniejszy Paderewski na fortepian
PWM Powroźniak Józef - Wybór etiud na gitarę, z. 3
PWM Czerny Carl - Etiudy na fortepian op. 409, wybór
RockBag Marching Band Line - Chor Lyra Bag
Błażej Goliński – wiolonczela

Błażej Goliński – wiolonczela

W roku 2002 z wyróżnieniem ukończył Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie wiolonczeli prof. Romana Sucheckiego. Uczestnik Mistrzowskich Kursów Interpretacji oraz Lekcji Mistrzowskich.

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis* należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Zespół założony w roku 1978 przez Ireneusza Łukaszewskiego, od 1983 pozostaje pod dyrekcją i kierownictwem artystycznym Jana Łukaszewskiego.

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Relacja z Pojawiła się ogromna chęć usłyszenia „Pięciu miniatur” na fortepian Artura Malawskiego w opracowaniu na orkiestrę Piotra Mossa wykonanych ciągiem jedna za drugą, by jeszcze bardziej uwypuklić indywidualny charakter każdej z nich i aby powstała spójność słuchania dająca nową wartość.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl