Nuty: zeszyty nutowe

Zeszyt do nut C6 poziomy 32 strony 6 pięciolinii - Peters music writing book

20 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zeszyt w pięciolinię to narzędzie niezwykle przydatne dla muzyków, zarówno w procesie nauki, jak i w tworzeniu nowych utworów. Format C6 poziomy jest kompaktowy i jednocześnie zapewnia wiele miejsca do zapisywania. Mimo niewielkiego formatu posiada bowiem 32 strony. Wydany został na eleganckim papierze w pięciolinię. Na każdej stronie znajduje się 6 pięciolinii. Produkt wydawnictwa Peters Edition gwarantuje trwałość i wysoką jakość.  Tytuł: Peters music writing bookNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Peters EditionFormat: 32 stron, poziomy C6 (wymiary 175x115 mm), miękka oprawaISBN: 9790300757971 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Gaffa 30005945 Writing Tape 19mmx33m white - tama klejca biaa do opisywania
AN Zeszyt do nut A4, 8 kartek, okładka miękka ″Fortepian″
AN Zeszyt do nut A4, 8 kartek, okładka miękka ″Skrzypce″
AN Zeszyt do nut A5, 16 kartek, okładka laminowana ″Skrzypce″
Leos Janáček

Leos Janáček

Uważany jest za jednego z najważniejszych czeskich kompozytorów początku XX wieku. Jego muzyka, choć w znacznym stopniu inspirowana twórczością swoich poprzedników Smetany i Dvořáka trudna jest do sklasyfikowania, gdyż na każdym etapie ewoluowała w różne strony.

4 Festiwal Muzyki Filmowej - dzień drugi - videoreportaż

4 Festiwal Muzyki Filmowej - dzień drugi - videoreportaż

Reportaż z koncertu Distant Worlds: music from FINAL FANTASY | Wiedżmin 2, wywiady z Joe Hisaishim, Masashi Hamauzu, Adamem Skorupą i Krzysztofem Wierzynkiewiczem, Magdaleną Miśką - Jackowską, Andrzejem Młynarczykiem

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury, prezes Zarządu Fundacja Nowa Orkiestra Kameralna, którego rodzina pochodzi z Polski studiował śpiew u Ellis Keeler w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Pobierał także prywatne lekcje u Rene Jacobsa, Paula Esswooda, John York Skinnera, Margar

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl