Nuty: Nuty

Zdzisław Musiał: Utwory na dwie gitary - duety gitarowe dla początkujących

36 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór zawiera kilkanaście duetów gitarowych, utworów na dwie gitary w łatwym opracowaniu. Można wykorzystać je jako materiał do pracy z uczniami już w pierwszym roku nauki gry. Publikacja zawiera partyturę oraz osobne wkładki z głosami solowymi dla każdej gitary. Utwory w publikacji: Taniec lalkiWiosenny rock-n-rollPoranny walczykSzkolny bluesJesienne boogieWalczyk IzyPiosenka francuskaVals e-mollDuet KingiDuet NatalkiChiński bluesGitarowe boogoeBoogieKwinto bluesUdany dzieńWesoły duetTytuł: Utwory na dwie gitary Autor: Zdzisław Musiał Instrument: gitara klasyczna Stopień trudności: dla początkujących Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Contra Format: A4, miękka oprawa Język wydania: polski ISBN: 837215760X zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Marusik Bartomiej ″Duety gitarowe″ ksika
PWM Walton William - Duety dla dzieci na fortepian
PWM Rni - Duety klarnetowe dla pocztkujcych
PWM Powroniak Jzef - Transkrypcje klasykw na dwie gitary
Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Najdroższe gitary świata

Najdroższe gitary świata

Sprzedawane na aukcjach gitary wielkich muzyków rockowych osiągają zawrotne ceny. W niektórych przypadkach sięgają nawet miliona dolarów.

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl