Nuty: Nuty

Zbiorek tańców i melodii na skrzypce i fortepian - Tatiana Zacharina

44 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii 'Pedagogicznej' zawiera zbiór 15 utworów w zapisie nutowym na skrzypce i fortepian do tańców i melodii, przeznaczona dla średnio-zaawansowanych muzyków.Spis piosenek: - Abecadło (temat z 12 wariacji na temat piosenki francuskiej (Mozart W.A.)- Piosenka (Haydn J.)- Piosenka z opery Mieszczanin szlachcicem (Lully J.B.)- Walc z op. 127 nr 18 (Schubert F.)- Mału utwór z Albumu cla młodzieży (Schumann R.)- Menuet z opery "Mieszczanin szlachcicem" (Lully J.B.)- Świstak - pieśń z op. 52 nr 7 (Beethoven L.v)- Wesoły korowód z opy "Ifigenia w Aulidzie" (Gluck Ch.W.)- Taniec (Schubert)- Lendler (Mozart W.A.)- Wesoły korowód z opery "Ifigenia w Aulidzie" (Gluck Ch.W.)- Zaproszenie do tańca (Weber C.M.)- Menuet (Rameau J.-Ph.)- Rigaudon (Rameau J.-Ph.)- Andante z VII Symfonii (Schubert F.)- Menuet (Beethoven L.v)   Tytuł: Zbiorek tańców i melodii na skrzypce i fortepian Autor: Tatiana ZacharinaStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepian, skrzypce Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: PWMFormat: 16 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790274007959 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Wony Micha - W krainie melodii 1. Zbir ulubionych utworw w atwym ukadzie na fortepian
AN Marcus ″Koldy″ Na skrzypce i fortepian
PWM Twardowski Romuald - Kolorowe nutki. atwe utwory na skrzypce i fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - Najpikniejszy Bach na fortepian, skrzypce z fortepianem i organy (+ partie instrumentw)
Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl