Nuty: Nuty

Jan Kasprzyk: Zaczarowany ogród - trio na flet i dwie gitary

28 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Zaczarowany ogród - tria na flet i dwie gitary' Jana Kasprzyka skomponowane zostały z myślą o najmłodszych muzykach. Autor uważa, że wspólne muzykowanie jest najlepszym sposobem na uczenie się i rozumienie muzyki, stąd też zbiór 14 prostych i trochę bardziej złożonych utworów na flet (zarówno prosty, jak i poprzeczny) oraz dwie gitary.   Tytuł: Zaczarowany ogród - tria na flet i dwie gitaryAutor: Jan KasprzykStopień trudności: dla początkującychInstrument: flet (prosty, poprzeczny), gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Pani TwardowskaFormat: 30 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Digitech Trio+ Band Creator efekt gitarowy
Stagg WS-221S flet poprzeczny, dwie gwki
Roy Benson FL-402E2 flet poprzeczny z futeraem (zamknite klapy, G wysunite, E-mechanizm, dwie gwki)
PWM Rni - Play-along jazz with a jazz trio na klarnet (+ CD)
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Najdroższe gitary świata

Najdroższe gitary świata

Sprzedawane na aukcjach gitary wielkich muzyków rockowych osiągają zawrotne ceny. W niektórych przypadkach sięgają nawet miliona dolarów.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl