Nuty: nuty na fortepian

Zabawy z jazzem - Moniuszko na fortepian nie tylko dla początkujących - Piotr Śmiejczak

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja najpopularniejszych utworów Stanisława Moniuszko w jazzowych aranżacjach Piotra Śmiejczaka na fortepian, dla początkujących i średnio-zaawansowanych wykonawców. Spis utworów:1. Aria Chorążego z opery "Hrabina";2. Dumka Jadwigi z opery "Straszny dwór";3. Aria Skołuby z opery "Straszny dwór";4. Dalibóg;5. Pieśń wieczorna;6. Aria Beaty z opery "Beata";7. Kotek się myje;8. Recytatyw i Aria Stefana z opery "Straszny dwór";9. Kum i Kuma;10. Aria Hrabiny z opery "Hrabina";11. Dwie zorze;12. Stary kapral;13. O Matko moja;14. Krakowiaczek;15. Chór z opery "Straszny dwór";16. Aria Jontka z opery "Halka";17. Złota rybka;18. Groźna dziewczyna;19. Mazur z opery "Halka";20. Bajka - uwertura koncertowa;21. Śliczny szczygiełku;22. Wyjazd na wojnę;23. Aria Halki 1 z opery "Halka";24. Aria Halki 2 z opery "Halka";25. Znasz-li ten kraj;26. Prząśniczka ver. 1;27. Prząśniczka ver. 2;28. Aria Miecznika z opery "Straszny dwór";29. Piosnka żołnierza;30. Na Wawel, na Wawel!;31. Mazur z opery "Straszny dwór";32. Arietta Broni z opery "Hrabina";33. Kurant z opery "Straszny dwór";34. Dumka Zuzi z opery "Verbum nobile";35. Brzózka mała;36. Kozak   Tytuł: Zabawy z jazzem - Moniuszko na fortepian nie tylko dla początkującychKompozytor: Stanisław Moniuszko; opracowanie: Piotr ŚmiejczakStopień trudności: dla początkujących, średnio-zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ContraFormat: 56 str., A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: polskiISBN: 837215905X zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Moniuszko Stanisław - Najpiękniejszy Moniuszko na fortepian
PWM Rni - Na polsk nut. Wybr utworw na fortepian
PWM Twardowski Romuald - Kolorowe nutki. atwe utwory na skrzypce i fortepian
AN Piosenki i zabawy edukacyjne na Bum Bum Rurki
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Jego indywidualne, oryginalne, często interpretowane jako melancholijne, surowe brzmienie jest syntezą inspiracji muzyką klasyczną, folkiem, jazzem czy muzyką fiordów.

 Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Szymon Nidzworski - saksofonista i kompozytor

Jego indywidualne, oryginalne, często interpretowane jako melancholijne, surowe brzmienie jest syntezą inspiracji muzyką klasyczną, folkiem, jazzem czy muzyką fiordów.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl