Nuty: nuty na klarnet

YolanDa Brown: Clarinet Collection (+ audio online) - nuty na klarnet i fortepian

73 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera znakomitą kolekcję utworów autorstwa czarnoskórych kompozytorów. Wydanie obejmuje 11 kompozycji opracowanych na klarnet i fortepian, wzbogacone jest komentarzem autorki YolanDa. Nuty przeznaczone dla średnio-zaawansowanych klarnecistów, wzbogacone o komentarz YolanDa i podkłady do pobrania.  Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: Stormzy: Blinded By Your Grace (Part 1) Count Basie: Blue And Sentimental Celeste: I Can See The Change Nina Simone: I Wish I Knew How It Would Feel To Be Free Duke Ellington: In A Sentimental Mood Fela Kuti: Lady YolanDa Brown: Million Billion Love Erroll Garner: Misty YolanDa Brown: TokYo Sunset Richard Smallwood: Total Praise Rose Royce: Wishing On A Star Tytuł: Clarinet Collection (+ audio online)Autor: YolanDa BrownStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: klarnetNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Faber MusicFormat: 56 strony, A4, miękka oprawa + audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780571542123 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Krall Diana - The collection (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Gershwin George - Playalong for clarinet (utwory na klarnet + CD)
PWM Sinatra Frank - Gold classics. Essential collection (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Norton Cristopher - Microjazz Cello Collection, vol. 1
klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl