Nuty: Nuty

Współczesne wyzwania szkolnictwa muzycznego - specyfika kształcenia małego dziecka - Alicja Delecka-Bury

38 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Współczesne wyzwania szkolnictwa muzycznego - specyfikacja kształcenia małego dziecka'  pod redakcją Alicji Deleckiej-Bury to wyczerpująca praca naukowa, która jest kolejną publikacją z cyklu 'Współczesne wyzwania szkolnictwa muzycznego'. Praca odnosi się w swych treściach do poprzedniej części obrazującej nauczyciela szkoły muzycznej I stopnia i obejmuje treści związane ze specyfiką dotyczącą kształcenia ucznia, w szczególności z najmłodszych klas.Spis treści: WstępCzęść 1Wybrane zagadnienia pedagogiki muzykiZofia Konaszkiewicz - Dzieciństwo ucznia szkoły muzycznejMirosław Kisiel - Dziecko uzdolnione muzycznie w edukacji wczesnoszkolnej. Obraz edukacji muzycznej klas początkowych z terenu miasta Katowic.Małgorzata Kramarz - Uczeń szkoły muzycznej I stopnia pomiędzy opresją, a wsparciemDamian Labiak - Kształcenie muzyczne małych dzieci w perspektywie konstruktywistycznej. Refleksja pedeutologiczna.Sylwia Seul-Michałowska - Muzyk nauczyciel na starcie - kompetencje i doświadczeniaAmelia Golema - Edukacja muzyczna jako forma kształtowania osobowości twórczej dzieckaEwa Szatan - Interpretacja muzyki ruchem jako dziecięce doświadczenie sukcesuAlicja Delecka-Bury - Mały uczeń szkoły muzycznej w relacji z nauczycielem (doświadczenia studentów Wydziały Instrumentalnego)Część 2Dydaktyczne zagadnienia specjalistycznego kształcenia muzycznegoSylwia Burnicka-Kalischewski - Dlaczego warto uczyć śpiewu solowego od wieku szkolnego? Doświadczenia niemieckich szkół muzycznychGrazia Abba - 'Przebudzenie' pokolenia technologicznego za pomocą muzyki: koncepcje metodyczne i strategie pedagogiczne wspierające nowoczesne nauczanie muzykiAgnieszka Chwastek - Nowoczesne metody pracy z małymi dziećmi w służbie edukacji muzycznejAgata Hołdyk - Kształcenie młodego wirtuoza - metoda (prawie) idealna Friedricha Wiecka Tytuł: Współczesne wyzwania szkolnictwa muzycznego - specyfikacja kształcenia małego dzieckaAutor: Alicja Delecka-Bury Wydawnictwo: Adam MarszałekFormat: 212 str, 160x225 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788380195912     zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Danyszowa H., Iszkowska Z., Jargoń J., Leitner M., Moszumańska-Nazar K. - <br />Zbiór ćwiczeń do kształcenia słuchu
AN Ba Krzysztof ″Gitarowe wyzwania 2″ DVDx3
AN Ba Krzysztof ″Gitarowe wyzwania″ DVDx2
PWM Markiewiczwna Wadysawa - Do-re-mi-fa-sol. Pocztki nauki gry na fortepianie
Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Orkiestrę tworzą studenci Wydziału Instrumentalnego, a praca w tym zespole – obok indywidualnych zajęć w zakresie gry na instrumencie – jest jednym z najważniejszych obszarów kształcenia młodych instrumentalistów.

Julian Bream

Julian Bream

Ten światowej sławy gitarzysta oraz lutnista brytyjski przyczynił się w znacznym stopniu do spopularyzowania gitary oraz wzbudził zainteresowanie lutnią renesansową. Urodził się w 1933 roku w Londynie i od dziecka związany był z muzyką.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl