Nuty: Nuty

Wojciech Rybicki: Miłości dzban - tanga - nuty na głos i fortepian

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera utwory Wojciecha Rybickiego (polski kompozytor, pianista, poeta) - tanga - nuty na głos i fortepian, dla średnio-zaawansowanych.  Spis utworów: 1. Tango miłości;2. Tango nadziei;3. Tango niewierności;4. Tango wiosenne;5. Już nie wierzę Ci;6. Tango me i twe;7. Deszczowe tango;8. Tango imieninowe;9. Jesienne serce;10. Wybacz mi ...;11. Tango walentynkowe;12. Jesienne tango;13. Odejdź proszę ...;14. Miłość nie zna granic;15. Miłości dzban. Tytuł: Miłości dzban - tangaAutor: Wojciech RybickiStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian, głosNotacja muzyczna: zapis nutowy, tekstWydawnictwo: ContraFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372154333 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rybicki Feliks - Zaczynam gra na fortepian, op. 20
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.2
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.1
PWM Mynarski Wojciech, Sent Janusz - Piosenki na gos z fortepianem (+ funkcje harmoniczne)
Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl