Nuty: kolędy na głos i fortepian

Wojciech Rybicki: Boże Narodzenie - najpiękniejszy czas - kolędy na głos i fortepian

19 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór 10 mniej popularnych kolęd opracowanych na fortepian i dodatkowo również na wokal. Zawiera poza opracowaniem fortepianowym również 12-stronicową wkładkę na głos solowy. Przeznaczona jest dla średnio zaawansowanych muzyków.Spis kolęd:Zabłysła gwiazdka Śpiewajcie wesoło Chwalmy dzisiaj Pana Choineczka strojna Cieszmy się wkoło Boże Narodzenie najpiękniejszy czas Nastały już Święta Wigilijna gwiazdaKolęda emigracyjnaKolęda noworoczna Tytuł: Boże narodzenie - najpiękniejszy czas Autor: Wojciech Rybicki Instrument: fortepian, wokal Stopień trudności: średnio-zaawansowany Notacja muzyczna: wyciąg fortepianowy, linia melodyczna Wydawnictwo: Contra Format: A4, 20+12 str., miękka oprawa Język wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rybicki Feliks - Zaczynam gra na fortepian, op. 20
PWM Szymanowski Karol - Najpiękniejszy Szymanowski na fortepian
PWM Moniuszko Stanisław - Najpiękniejszy Moniuszko na fortepian
PWM Paderewski Ignacy Jan - Najpiękniejszy Paderewski na fortepian
Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl