Nuty: Nuty

Wojciech Kazimierz Kałamarz: Boże miłości w opracowaniu Jana Rybarskiego na chór mieszany a cappella (partytura studyjna)

13 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Partytura studyjna nie upoważnia do kopiowania i sporządzania głosów wykonawczych. : partytura chóralna. Nuty na chór mieszany a capella, dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Boże miłości w opracowaniu Jana Rybarskiego na chór mieszany a cappella (partytura studyjna)Autor: Wojciech Kazimierz KałamarzInstrument: chór mieszanyNotacja muzyczna: zapis nutowyStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychWydawnictwo: PWMFormat: 5 stron, A4 stojący (210x297 mm), oprawa miękkaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790274017699 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Sikorski Kazimierz - Harmonia, cz. 1
PWM Wojciechowska Zdzisawa, Wikomirski Kazimierz - Gamy i pasae na wiolonczel
PWM Sosiński Kazimierz - Studium gry akordowej na gitarze, technika chwytów barré, akordy i ich symbole
RockBag Marching Band Line - Chor Lyra Bag
Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis

Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis* należy do wąskiego grona światowej elity w pełni profesjonalnych chórów kameralnych. Zespół założony w roku 1978 przez Ireneusza Łukaszewskiego, od 1983 pozostaje pod dyrekcją i kierownictwem artystycznym Jana Łukaszewskiego.

Katowice. NOSPR. Rejs po morzu miłości. Muzyka filmowa.

Katowice. NOSPR. Rejs po morzu miłości. Muzyka filmowa.

W niedzielny wieczór pod właściwymi sterami wypłynęła w rejs po morzu miłości Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach pod batutą Bassema Akiki.

Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl