Nuty: Nuty

Witold Wnuk: Jazz w Piwnicy pod Baranami - 25 lat Summer Jazz Festival Kraków

55 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Letni Festiwal Jazzowy w Piwnicy pod Baranami (a od 2016 roku Summer Jazz Festival Kraków) powstał z inicjatywy Piotra Skrzyneckiego - jednej z najważniejszych piwnicznych postaci, który to w roku 1996 zasugerował Witoldowi Wnukowi, aby zorganizował festiwal jazzowy w ramach obchodów 40-lecia Piwnicy. Festiwal ten bardzo szybko zyskał grono wiernych przyjaciół oraz prestiż jednej z najważniejszych polskich, a nawet europejskich imprez jazzowych. W książce tej Witold Wnuk przywołuje swoje wspomnienia związane zarówno z 'Piwnicą pod baranami' oraz festiwalami. W typowym dla siebie anegdotyczno-gawędziarskim stylu uchyla rąbka festiwalowych tajemnic oraz prezentuje piwniczne osobowości tworzących ten niezastąpiony artystyczny świat.   Tytuł: Wnuk: Jazz w Piwnicy pod Baranami - 25 lat Summer Jazz Festival KrakówAutor: Witold WnukStopień trudności: dla wszystkichWydawnictwo: PWMFormat: 288 str, A5, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788322451632 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Pieni i hymny Piwnicy pod Baranami na gos i fortepian
PWM Rni - Play-along jazz with a jazz trio na klarnet (+ CD)
PWM Rni - Soulful jazz. Jazz play along (utwory w transkrypcji na instrumenty w stroju Bb, Eb i C +CD)
MEC Twin Jazz PU 4-5 aktiv MEC Twin Jazz PU 4-5 activ przetwornik gitarowy
Szymon Klima

Szymon Klima

Szymon Klima urodził się 18 grudnia 1984 roku w Krakowie. Naukę gry na klarnecie rozpoczął w wieku ośmiu lat. Jako dziesięciolatek zaproszony został przez amerykańskiego jazzmana Brada Terry’ego do udziału w koncercie II Międzynarodowego Festiwalu Klarnetowego w Piwnicy pod Baranami w Krakowie.

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

NOWY PROJEKT JMI

Wojciech Konikiewicz

Wojciech Konikiewicz

To artysta określany przez Johna Fordhama z "The Guardian" jako "the excellent Konikiewicz" zaś przez Bogdana Chmurę z Jazz Forum jako ,,...jeden z najciekawszych, najbardziej otwartych i kreatywnych muzyków polskiego jazzu ".

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl