Nuty: nuty na wiolonczelę

William Walton: Concerto for Violoncello and Orchestra - nuty na wiolonczelę i fortepian

222 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja 'Walton: Concerto for Violoncello and Orchestra' to zaaranżowany na wiolonczelę i fortepian Koncert Williama Waltona. Kompozycja pochodzi z 1956 roku i powstała na zlecenia Gregora Piatigorsky'ego, przez samego kompozytora uważana jest jako najlepszy z jego trzech koncertów solowych. Tytuł: Concerto for Violoncello and OrchestraAutor: William WaltonStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: wiolonczela, fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Oxford University PressFormat: 68 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780193367692 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Walton William - Duety dla dzieci na fortepian
PWM Twardowski Romuald - piewajce wiolonczele. atwe utwory na dwie wiolonczele
Seydel 30401C Concerto Solo C, harmonijka ustna
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
Marcin Sompoliński

Marcin Sompoliński

Od roku 2008 jest stałym dyrygentem niemieckiej orkiestry Concerto Brandenburg specjalizującej się w wykonawstwie muzyki klasycznej na instrumentach historycznych.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury

Richard Berkeley – śpiewak, animator kultury, prezes Zarządu Fundacja Nowa Orkiestra Kameralna, którego rodzina pochodzi z Polski studiował śpiew u Ellis Keeler w Guildhall School of Music and Drama w Londynie. Pobierał także prywatne lekcje u Rene Jacobsa, Paula Esswooda, John York Skinnera, Margar

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl