Nuty: Nuty

Wilhelm Popp - Tonbilder fur Flote und Klavier Band 1 - nuty na flet poprzeczny z fortepianem

73 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Tom pierwszy Tonbilder fur Flote und Klavier mieści w sobie 3 kompozycje na flet poprzeczny z akompaniamentem fortepianu dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych muzyków. Utwory autorstwa niemieckiego flecisty i kompozytora Wilhelma Poppa (1828r.-1903r.) Spis utworów: POPP WILHELM * - Grossmutterchen erzahlt (ballade)POPP WILHELM * - Madchenlied (melodie)POPP WILHELM * - Schwarzwaldblumchen (idylle) Tytuł: Popp - Tonbilder fur Flote und Klavier Band 1Autor: Wilhelm PoppStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanychInstrument: flet poprzeczny, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Edition KossackFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: niemieckiISBN: KO20002   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Stagg 77F flet poprzeczny (futerał)
JMICHAEL FL 250 flet poprzeczny
BSX Statyw Flet poprzeczny
Arnolds&Sons AFL-210E flet poprzeczny
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Jerzy Fryderyk Haendel

Jerzy Fryderyk Haendel

Kompozytor ten urodził się w Halle (aktualne Niemcy) w roku 1685 niemniej jednak w wieku 42 lat dostał obywatelstwo angielskie i zamieszkał na stałe w Londynie. Chociaż nie pochodził z rodziny z tradycjami muzycznymi był młodym talentem, któego nauczycielem był Friedrich Wilhelm Zachow uczący chłopc

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl