Nuty: Nuty

Wilhelm Popp: 6 Sonatinas op. 388 for Flute and Piano Vol. 1 - Sonatiny nr 1-3 - nuty na flet poprzeczny z fortepianem

93 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera sonatiny op.388 autorstwa Wilhelma Poppa (był niemieckim kompozytorem i flecistą. Używał również francuskiego imienia Guillaume Popp i pseudonimu Henry Alberti). Nuty na flet poprzeczny i fortepian, dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: 6 Sonatinas op. 388 for Flute and Piano Vol. 1 - Sonatiny nr 1-3Autor: Wilhelm PoppStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: flet poprzeczny, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Edition KossackFormat: A4, oprawa miękka Język wydania: niemiecki zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Hoffman Jan, Rieger Adam - Wybrane sonatiny na fortepian, z. 1
PWM Hoffman Jan, Rieger Adam - Wybrane sonatiny na fortepian, z. 2
PWM Raube Stanisawa - Sonatiny na fortepian, z. 1
AN Drodowski Mirosaw ″Sonatiny Fortepianowe″
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Jerzy Fryderyk Haendel

Jerzy Fryderyk Haendel

Kompozytor ten urodził się w Halle (aktualne Niemcy) w roku 1685 niemniej jednak w wieku 42 lat dostał obywatelstwo angielskie i zamieszkał na stałe w Londynie. Chociaż nie pochodził z rodziny z tradycjami muzycznymi był młodym talentem, któego nauczycielem był Friedrich Wilhelm Zachow uczący chłopc

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl