Nuty: NutyWierszyki z krainy muzyki - Aleksandra Mazoń - zabawne historyjki dla najmłodszych

27 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Wierszyki z krainy muzyki' Aleksandry Mazoń to zbiór zabawnych historyjek dla najmłodszych dzieci, historyjek które wprowadzą je w zaczarowany świat muzyki, instrumentów - świat poezji, który rozbudzi ich wyobraźnię. Z książką dzieci poznają instrumenty - dawne i teraźniejsze - Akordeon, Dudy, Rożek, Bałałajkę, Bęben, Cymbały, Fujarkę, Nuty, Fortepian, Gitarę, Tam-Tamy i Trąbkę i przeżyją wraz z nimi fascynujące przygody w niezwykłej krainie muzyki.W tym bajkowo-muzycznym świecie wszystko jest możliwe!   Tytuł: Wierszyki z krainy muzykiAutor: Aleksandra MazońStopień trudności: dla początkującychInstrument: Notacja muzyczna:  Wydawnictwo: Novae Res Format: 56 str., miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788379427413 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Wesoowski Franciszek - Zasady muzyki
PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 2
PWM Chomiński Józef, Wilkowska-Chomińska Krystyna - Historia muzyki, t. 1
Musoneo Miksowanie muzyki Hip Hop - kurs video PL, wersja elektroniczna
Aleksandra Kurzak

Aleksandra Kurzak

Aleksandra Kurzak jest laureatką konkursów w Warszawie, Helsinkach, Barcelonie i Kantonie. W 2009 roku obroniła tytuł doktora sztuki. Dwukrotnie otrzymała stypendium Ministra Kultury i Sztuki, a także stypendium fundacji Crescendum Est – Polonia Aleksandra Gudzowatego. Otrzymała również nagrodę Prez

Franciszek Schubert

Franciszek Schubert

Artysta ten przyszedł na świat w Wiedniu w roku 1797. Od najmłodszych lat uczył się muzyki wraz z ojcem, aż do czasu gdy ten zdał sobie sprawę z potencjału syna i zapisał go na zajęcia u dyrygenta chóru kościelnego.

Carl Philipp Emanuel Bach

Carl Philipp Emanuel Bach

Piąty syn znakomitego kompozytora epoki baroku przyszedł na świat w Weimarze w roku 1714. Od najmłodszych lat uczył się od ojca muzyki, a przed rozpoczęciem studiów muzycznych studiował filozofię i prawo. W latach 1740-1767 był muzykiem na dworze Fryderyka II, króla Prusji...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl