Nuty: śpiewnik gitarowy

Wielki śpiewnik rockowy - nuty - opracowanie na instrumenty klawiszowe, gitarę i ukulele

50 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Wieli śpiewnik rockowy - nuty" to kolekcja utworów zebranych z niezwykle popularnych zeszytów: "Hity na pięciolinii" i "Absolutne hity" w jeden wielki śpiewnik.Znajdziesz tu przeboje polskiej muzyki rozrywkowej, które śpiewamy przy każdej nadażającej się okazji. Tak jak w poprzednich wydaniach są to teksty piosenek wraz z akordami. Dodany zostały natomiast zapis nutowy oraz diagramy akordów klawiszowych i gitarowych, a także diagramy akordów na ukulele, ze względu na rosnąca popularność tego instrumentu.Piosenki w zbiorze:24.11.94 (Golden Life)V-ty bieg (Budka Suflera)Agnieszka już dawno ... (Łzy)Anioł wie (Urszula)Bal wszystkich świętych (Budka Suflera)Całuj mnie (Kukiz i Piersi)Cherman (Robert Gawliński)Chłopaki nie płaczą (T.Love)Chłopcy (Myslowitz)Co powie Ryba (Elektryczne gitary)Coś optymistycznego (Kasia Kowalska)Dary losu (Ryszard Rynkowski)Dumka na dwa serca (Górniak i Szcześniak)Dziewczyna szamana (Justyna Steczkowska)I wszystko się możę zdarzyć (Anita Lipnicka)Im więcej ciebie tym mniej (Natalia Kukulska)Intymnie (Ryszard Rynkowski)Ja płaczę (Urszula)Ja wysiadam (Anna Maria Jopek)Jestem obcy (IRA)Kiedy mnie malujesz (Varius Manx)Kiedy powiem sobie dość (O.N.A)Kiedy rozum śpi (Budka Suflera)Kiler (Elektryczne gitary)Kroplą deszczu  (Gabriel Fleszar)Lato (Formacja N.S)Lornetka (Golec uOrkiestra)Makumba (Big Cyc)Małe szczęścia (Robert Janson)Mogę wszystko (LO 27)Mocniej (Piasek)My (Myslovitz)Na jednej z dziekich plaż (Rotary)Na językach (Kayah)Na sen (Urszula)Nadzieja (IRA)Nie, nie, nie (T.Love)Niecierpliwi (Robert Chojnacki)Nogi (Czarno-czarni)O samym sobie (Robert Gawlińśki)Obudź we mnie Wenus (Sixteen)Orła cień (Varius Manx)Ostatni (Edyta Bartosiewicz)Piaesek twist (Urszula)Piękna i Rycerz (Anita Lipnicka)Pocałuj noc (Varius Manx)Polowanie na wielbłąda (Myslovitz)Prawie do nieba (Robert Chojnacki)Róża (Maanam)Ruchome piaski (Varius Manx)Rzeka marzeń (Beata)Są na tym świecie rzeczy (Soyka i Yanina)Sen (Edyta Bartosiewicz)Sen o Victorii (Dżem)Sid i Nancy (Robert Gawliński)Słodycze (Golec uOrkiestra)Słowa za wszystko (Mafia)Statki na niebie (DeMono)Strefa półcienia (Budka Suflera)Supermenka (Kayah)Szklanka wody (Bajm)Śpiąca Jola (Czarno-czarni)Takie tango (Budka Suflera)Tak mało jeszcze wiesz (Varius Manx)Ten sen (Varius Manx)To nie ja (Edyta Górniak)Tolerancja (Stanisław Sojka)Twoja lawa (Sixteen)U cioci na imieninach (Szwagierkolaska)W kinie w Lublinie (Brathanki)W świetle dnia (Mafia)Wiara (IRA) Tytuł: Wielki śpiewnik rockowy - nutyAutor: opracowanie zbioroweStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara, instrumenty klawiszowe, ukuleleNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy z diagramami klawiszowymi, gitarowymi i ukuleleWydawnictwo: AbsonicFormat: 292 str, A4, miękka oprawa, na spiraliJęzyk wydania: polski ISBN: 9788362030996 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wielki piewnik Rockowy Nuty
AN Wielki piewnik Rockowy
AN Wielki piewnik Rockowy 2
AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

Teatr Wielki w Łodzi: Wyśpiewane marzenia. „Nabucco”.

Teatr Wielki w Łodzi: Wyśpiewane marzenia. „Nabucco”.

Walka o wpływy , walka o władzę, o życie. Ogromnie się cieszę, że Teatr Wielki w Łodzi wpłynął na mój wybór i niedzielny wieczór spędziłam wśród bohaterów „Nabucco” Giuseppe Verdiego w tym właśnie teatrze.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl