Nuty: Nuty

Wielcy muzycy - opowieści Roberta Janowskiego dla dzieci o znanych i nieznanych muzykach - Robert Janowski

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Wielcy muzycy' - książka autorstwa Roberta Janowskiego, w całości zilustrowana przez Macieja Szymanowicza to zbiór opowieści o twórcach i wykonawcach muzyki rozrywkowej.W książce znajdziemy przeróżne ciekawostki - między innymi o tym co lubił jadać Elvis Presley, ile par okularów ma Elton John lub skąd wzięła się nazwa zespołu ABBA. Albumowe wdanie w twardej oprawie sprawia, że książka oprócz wartościowej treści zachwyca również wizualnie, to świetny pomysł na prezent!   Tytuł: Wielcy muzycyAutor: Robert JanowskiStopień trudności: dla wszystkichInstrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: DwukropekFormat: 120 str., twarda oprawaJęzyk wydania: polski ISBN: 9788381411783 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Gawron Robert ″Ukulele Flamenco″ ksika
AN Drodowski Mirosaw ″Wielcy kompozytorzy polscy w drodze do wolnoci″ ksika
Conn (703883) Saksofon altowy w stroju Eb dla dzieci AS655
Techconnect V2 Przewody 10m MIX
Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski

Robert Kwiatkowski należy do grona wybitnych polskich muzyków swojej generacji. Ten znakomity skrzypek i kameralista jest zdobywcą nagród na wielu prestiżowych konkursach kameralnych w kraju i za granicą oraz licznych wyróżnień za dokonania artystyczne.

Szczęśliwe zakończenie projektu Fundacji „Dom Muzyka Seniora”

Szczęśliwe zakończenie projektu Fundacji „Dom Muzyka Seniora”

Dzięki funduszom unijnym oraz wsparciu polskiego środowiska artystycznego powstał pierwszy w Polsce dom zbudowany specjalnie z myślą o emerytowanych muzykach. Inicjatywa Fundacji „Dom Muzyka Seniora” okazała się sukcesem. Podczas uroczystości otwarcia pojawiła się Anna Komorowska, żona prezydenta RP

Poemat symfoniczny

Poemat symfoniczny

Forma muzyczna powstała w epoce romantyzmu, której pochodzenie jest pozamuzyczne, tzn. wywodzi się z dzieł literackich bądź tradycyjnych opowieści.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl