Nuty: nuty na fortepian


Wedding Essentials: Christian Wedding Favorites (+ płyta CD) - utwory na ślub na fortepian, głos, gitarę

93 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii 'Piano/Vocal/Guitar Songbook' zawiera kolekcję 10 najpiękniejszych i najpopularniejszych chrześcijańskich utworów ślubnych w opracowaniu na fortepian, gitarę i wokal.Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej podkłady do zagrania partii solowej bez akompaniatora lub będziesz mógł odsłuchać ścieżki demo każdego utworu.Spis utworów:     Answered Prayer    God Causes All Things To Grow    God Knew That I Needed You    Household Of Faith    I Will Be Here    If You Could See What I See    Love Will Be Our Home    Seekers Of Your Heart    This Day    'Til The End Of Time   Tytuł: Wedding Essentials: Christian Wedding FavoritesAutor: różni Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian, gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowy, linia melodyczna, akordy z diagramamiWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 64 str, A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielski ISBN: 9781423488613 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - International accordion favorites
PWM Twardowski Romuald - Kolorowe nutki. atwe utwory na skrzypce i fortepian
PWM Twardowski Romuald - May wirtuoz. atwe utwory na fortepian
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl