Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Walce na 4 ręce - nuty na fortepian dla początkujących na cztery ręce - Irena Warmińska

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja najpopularniejszych walców w prostym opracowaniu I. Warmińskiej na fortepian, na cztery ręce.Spis walców: 1. Schubert F. - Walc z muzyki do dramatu "Rosamunda, księżniczka Cypru"2. Gounod Ch. - Walc z opery "Faust"3. Offenbach J. - Walc z operetki "Piękna Helena"4. Strauss J., syn - Nad pięknym, modrym Dunajem5. Strauss J., syn - Odgłosy wiosny6. Strauss J., syn - Wiedeńska krew7. Czajkowski P. - Walc kwiatów z baletu "Dziadek do orzechów"8. Ivanovici I. - Fale Dunaju9. Jarno G. - Kołysanka10. Karasiński A. - François11. Marchetti F. - Oczarowanie z filmu "Miłość po południu"   Tytuł: Walce na 4 ręce na fortepianAutor: (opracowanie): Irena Warmińska Stopień trudności: dla początkujących Instrument: fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Contra Format: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372157839 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Biskupska Magorzata - atwe koldy na fortepian na cztery rce
AN Drodowski Mirosaw ″W ogrodzie snw - wybrane walce na gitar″ + CD
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Blue Microphones Mickey moduł nagrywarki do iPoda
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Suita

Suita

Jedną z najważniejszych form powstałych w epoce baroku jest suita. Jest to seria tańców, które wraz z Bachem i Heandlem zostały uporządkowane w następujące cztery główne tańce...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl