Nuty: kolędy na keyboard

W świątecznym nastroju - kolędy i pastorałki

18 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zbiór zawiera 45 kolęd i pastorałek w bardzo wygodnych do śpiewania tonacjach. Ułatwieniem dla początkujących są zamieszczone diagramy akordów gitarowych i keyboardowych. Spis utworów: A Cóż Z Tą Dzieciną, Ach, Ubogi Żłobie, Anioł Pasterzom Mówił, Bóg Się Rodzi, Bóg Się Z Panny Narodził, Bracia, Patrzcie Jeno, Cicha Noc, Cieszmy Się I Pod Niebiosy, Dnia Jednego O Północy, Do Szopy, Hej, Pasterze, Dzisiaj W Betlejem, Gdy Się Chrystus Rodzi, Gdy Śliczna Panna, Hej, W Dzień Narodzenia, Hola, Hola, Pasterze Z Pola, Jakaż To Gwiazda,Jam Jest Dudka, Jezus Malusieńki, Jezusa Narodzonego Wszyscy Witajmy, Kaczka Pstra, Lulajże, Jezuniu, Mędrcy Świata, Monarchowie, Mizerna, Cicha, My Też, Pastuszkowie, Narodził Się Jezus Chrystus, Narodził Się W Stajni Jezus Ubogi, Nie Było Miejsca Dla Ciebie, Nowy Rok Bieży, Oj, Maluśki, Maluśki, Pasterze Mili, Coście Widzieli?, Pójdźmy Wszyscy Do Stajenki, Północ Już Była, Przy Onej Górze, Przybieżeli Do Betlejem, Przylecieli Aniołkowie, Przystąpmy Do Szopy, Śliczna Panienka Jako Jutrzenka,Śliczna Panienka Jezusa Zrodziła, Tryumfy Króla Niebieskiego, W Dzień Bożego Narodzenia, W Żłobie Leży, Wesołą Nowinę, Witaj Jezu Ukochany, Wśród Nocnej Ciszy, Z Narodzenia PanaTytuł: W świątecznym nastroju - kolędy i pastorałkiAutor:Stopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepian, keyboardNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy Wydawnictwo: Studio BisFormat: 60 str. A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GEWA Jingle Stick Kolor: czarny
Lee 126 Mauve filtr barwny folia - arkusz 25 x 25 cm
Lee 126 Mauve filtr barwny folia - arkusz 50 x 60 cm
Hipshot Bass Xtender, for Schaller EB4 ″ chromowany klucz gitarowy
Musikverein. „Kto zatańczy ze mną?” New Year

Musikverein. „Kto zatańczy ze mną?” New Year

W radosnym nastroju rozpoczęliśmy koncert noworoczny w Musikverein, w sali, która sprawiła, że wszyscy w niej czuliśmy się szczęśliwi zanim popłynęły pierwsze dźwięki muzyki.

Opera Wrocławska: Piękno w świątecznym geście „Dziadek do orzechów. Opowieść wigilijna” Piotra Czajkowskiego |  20.12.19

Opera Wrocławska: Piękno w świątecznym geście „Dziadek do orzechów. Opowieść wigilijna” Piotra Czajkowskiego | 20.12.19

Uliczny gwar świątecznych przygotowań doskonale ubranych mieszkańców miasteczka, w którym rozgrywa się akcja „Dziadka do orzechów. Opowieści Wigilijnej” Piotra Czajkowskiego zachwyca od pierwszych dźwięków dobiegających z orkiestronu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl