1. Start
  2. Nuty
  3. bajki muzyczne dla dzieci
  4. W krainie Sonostworów - zestaw trzech książek dla dzieci + karty do gry gratis!
: W krainie Sonostworów - zestaw trzech książek dla dzieci + karty do gry gratis!
Interwały - gra muzyczna

Gadżety z muzycznym nadrukiem

forum dyskusyjne o muzyce klasycznej Symfonika.pl

Kategorie

W krainie Sonostworów - zestaw trzech książek dla dzieci + karty do gry gratis!

Hen, daleko stąd, za Rzeką Szmerów, Górą Łomotów i Morzem Dudnień rozciąga się Kraina Sonostworów. Słychać ją z daleka, jej mieszkańcy bowiem ? istoty o cudacznych imionach i mnogich talentach ? nade wszystko uwielbiają dĽwięczeć. W poszukiwaniu publiczności i sławy odbywają nieraz dalekie podróże, docierając nawet do nas. Szczerze mówiąc, jest ich tu całe mrowie, niestety ? mało kto zwraca na nie uwagę, co doprowadza je do rozpaczy. Dorośli ignorują je całkowicie, na szczęście można czasem liczyć na dzieci, takie jak mała Sonia, która dziś właśnie spotkała przedziwną istotkę imieniem Ostinato. Sonostworek uwielbia zagadki i grę w chowanego, więc ? raz, dwa, trzy ? szukaj, Soniu!
Anna Pęcherzewska-Hadrych

?Sonia w Krainie Sonostworów? to cykl edukacyjnych książeczek dla dzieci ? baśniowych opowieści o małej Soni, wymyślonych przez Annę Pęcherzewską-Hadrych, spisanych zaś wierszem przez Katarzynę Huzar-Czub i zilustrowanych przez Gosię Herbę. Seria wprowadza odbiorców w świat niezwykłych zjawisk dĽwiękowych, spotykanych zarówno w muzyce, jak i w otaczającej nas sonosferze. Odkrywając je wraz z tytułową bohaterką, mały Czytelnik zaczyna rozumieć ich naturę i uwrażliwia się na ich piękno. W serii, obok Ostinatio ukazały się także: Glissando oraz Alikwoty.

Dopełnieniem książeczek są aplikacje mobilne (do pobrania bezpłatnie na Google Play i App Store) oraz gra pamięciowa: W Krainie Sonostworów. Zapraszamy do zabawy z Sonostworami!

zobacz w księgarni Alenuty.pl 62.00 PLN »

Kontakt ze sklepem:
tel.:61 624 20 55, 501 439 414
email:  [email protected]

Nuty

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl