Nuty: nauka gry na skrzypcach

Violin Star Theory - Kathy Blackwell, David Blackwell - nauka teorii muzyki na skrzypce dla początkujących

60 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Violin Star Theory to książka z ćwiczeniami dla młodych skrzypków. Wydanie obejmuje zbiór wciągających ćwiczeń i gier połączonych z praktycznym tworzeniem muzyki, budując świadomość słuchową i zwiększając pewność siebie młodych muzyków. Książa zawiera pisemne i praktyczne ćwiczenia teoretyczne, obejmujące wartości nutowe, pauzy, wysokości, sygnatury czasowe i inne symbole. Ponad to książka wzbogacona jest o krótkie, specjalnie napisane utwory, które można śpiewać, klaskać lub grać oraz quizy, łamigłówki i gry planszowe. Dodatkowo książka Violin Star Theory wzbogacona została o kolorowe ilustracje i zabawne naklejki. Wydanie zgodne z egzaminacyjnym programem nauczania ABRSM. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Violin Star Theory - Kathy Blackwell, David BlackwellAutor: Kathy Blackwell, David BlackwellStopień trudności: dla początkującychInstrument: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: ABRSMFormat: 52 stron, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781786012999 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Blackwell Kathy, David - Viola time joggers. A first book of very easy pieces for viola (utwory na altwk + CD)
PWM Blackwell Kathy, David - Fiddle time joggers. Violin book 1 (utwory na skrzypce + CD)
PWM Blackwell Kathy, David - Fiddle time sprinters. Violin book 3 (utwory na skrzypce + CD)
PWM Blackwell Kathy, David - Fiddle time runners. Violin book 2 (utwory na skrzypce + CD)
SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Kwartet smyczkowy Merlo

Kwartet smyczkowy Merlo

Powstał w 2003 r. z inicjatywy instrumentalistek, na co dzień współpracujących z Nową Orkiestrą Kameralną i Warsaw Cameratą. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Emilia Walasek-Gorczyca - I skrzypce, Monika Kos-Nowicka - II skrzypce, Ewa Rybarczyk – altówka

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl